Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

banica

Монитор за фото обработка и видео монтаж

Препоръчан отговор

Добър вече искам да закупя монитор който да се използва специално за фото обработка и видео монтаж бихте ли помогнали с мнения какъв да бъде той и каква големина би била подходяща. Бюджета с който разполагам в момента е 500лв. За сега съм се спрял на някой от тези 3 модела или по скоро на LG. http://desktop.bg/displays/compare?ids%5B%5D=179&ids%5B%5D=362&ids%5B%5D=214  БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!! И ПРЕДВАРИТЕЛНО СЕ ИЗВИНЯВАМ АКО СЪМ ОБЪРКАЛ РАЗДЕЛА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз на твое място бих се ориентирал към 16:10 монитор. Например HP EliteDisplay E241i или за съвсем малко над бюджета ти, чудесния BenQ BL2411PT или тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря сега ще разгледам 16:10 а BenQ като марка качествени монитори ли са ? Пък и бюджета може да се вдигне с 200ле. за нещо наистина качествено и използваемо във времето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/computer-components/ASUS-24-PB248Q/description.html Спрях се на този монитор какво бихте казали за него ?

Може да минеш на доста по-ниска цена. Няма практически смисъл да се хвърлят 200 лева повече, за монитор с аналогични характеристики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам този не го бях видял а да попитам какво свързване да използвам към компютърът защото искам да го свържа към лаптоп пък той няма ДВА.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има Display port  и обикновен VGA порт, освен DVI-то.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...