Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

5kov

избор на матрица на лаптоп - помощ

Препоръчан отговор

Здравейте, имам няколко въпроса относно матриците за лаптоп, понеже трябва да сменя една на acer extensa 5235. Трябва да търся точно за тази марка и модел матрица или мога да бодна всяка що е 15,6 инча. Как да избера и за какво да гледам.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами виж в Гугъл каква използват за този модел и виж в какви други лаптопи използват същата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами вече опитах но просто нямам никакво време да ровя из гугъл затова се обръщам към вас ако може да ми отговорите. Мерси :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори и извади матрицата, на гърба и има сериен номер.Щом е 15.6 трябва да започва със 156....По този номер търси в гугъл матрица.Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, ще пробвам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо просто не я свалиш и да се поразходиш по сервизите, има доста лаптопи  със заминало дъно, на които им разпродават частите.Не е необходимо да даваш една камара пари за нова.Принципно доста от матриците са съвместими, разликите са в ляв-десен, долен и горен конектор.Аз съм сменял матрица на една марка лаптоп, със матрица от друга.Като отидеш в някой сервиза със твоятатрябва да гледаш конектора да е същия и да е от същата страна.Резолюцията или това дали ще е матов или гланцов, вече ти ще си прецениш дали те устройва.

Междувпрочем е дефектирала от удар или просто не работи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, схванах идеята. Това ме интересуваше. Лаптопа е с пукната матрица от падане и маи ще го продавам за части понеже за момента нямам време да се занимавам с него. Ако успея да намеря матрица за около 50 лева може да се замисля, иначе не си струва усилието. Над 100 кинта ми  се вижда прекалено. Мерси че ме светнахте :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...