Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ChrisJobs

Какво ми трябва за да стана iOS разработчик?

Препоръчан отговор

Здравейте, доста търсих отговор, но не открих...

Интересува ме какво ми трябва за да стана developer на iOS устройства?Не питам за знанията от сорта на Objective C и т.н. Питам от към регистрации, някой ако знае документи трябват ли някакви и какви пари излиза.

Познат ми каза, че плаща 15$ за Android дивелопър а за iOS e 100$ годишно акаунта.

Някой има ли представа ако направиш приложение какво се иска за да се пусне? Къде трябва да мине и колко време се одобрява...

Всички знаем, че при IOS нещата са много по-затегнати за разлика от Android където всеки може да си пусне каквито иска приложения, съответно е и пълно с вируси...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно ми е, че го има там.

Интересува ме някой който се е сблъсквал с евентуални проблеми и някакви плащания които там ги няма описани...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че ти трябва mac компютър :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Mac-а е задължителен. А иначе защо не пробваш да пишеш на Иван Ванков- Gatakka. Чешит е, но по спомен той пишеше някакви приложения за Ябълката. А и е лесен за намиране в Гуглето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...