Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Деян Костов

Asrock 990fx Extreme 3 + Процесор Amd Fx 6300

Препоръчан отговор

С 30лв отгоре може да вземеш:

AMD FX-8320/3.5G/X8/BOX/AM3+

ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такива :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си решил да е AM3+ платформа дъното да е Gigabyte или ASUS. И вземи пусни една тема за избор на конфигурация, че си наспамил всички раздели с безсмислени теми за всеки компонент от компютъра. Кажи, имам толкова и толкова пари, имам едикакъв си хардуер в момента, искам да постигна едикакво си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С 30лв отгоре може да вземеш:

AMD FX-8320/3.5G/X8/BOX/AM3+

ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+

Цената е 280лв

Ако си решил да е AM3+ платформа дъното да е Gigabyte или ASUS. И вземи пусни една тема за избор на конфигурация, че си наспамил всички раздели с безсмислени теми за всеки компонент от компютъра. Кажи, имам толкова и толкова пари, имам едикакъв си хардуер в момента, искам да постигна едикакво си.

Новобранска работа,моля за извинение..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цената е 280лв

Дай линк да видим къде си ги намерил тези Asrock 990fx Extreme 3 + Процесор Amd Fx 6300 части за 280лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такива :D

Усещам ирония..

Дай линк да видим къде си ги намерил тези Asrock 990fx Extreme 3 + Процесор Amd Fx 6300 части за 280лв.

Продавалника,линка трудна работа пиша от един ps vita

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продавалника,линка трудна работа пиша от един ps vita

Препоръчвам ти ако имаш възможност да тестваш частите преди да ги вземеш, че много познати се опариха така.

Като гледам този какво продава, малко ме съмнява да е истина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чисто нов геймърски...хм, що не пише  и две години гаранция и къде му е сервиза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чисто нов геймърски...хм, що не пише  и две години гаранция и къде му е сервиза.

Ефтиното почти винаги излиза по-скъпо, но нали човек трябва да се заблуждава че е на далавера. Иначе за техника втора ръка си е чист късмет, а до тази оферта определено е примамлива.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам как да ги изтрия и ще пусна една смислена..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам как да ги изтрия и ще пусна една смислена..

Влизаш в темите си и си докладваш първите постове със съответният бутон. В полето за обяснение, което се пише доклада обясняваш желанието си. Примерно "Темата ми е за коша".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...