Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ан0НиМеН

Търся VPN free software.

Препоръчан отговор

Създадох тази тема защото аз търсих из Google, но намерих единствено вируси.

На дявам се да не съм много нахален, но ако някой знае линк за VPN free software нека да го сподели ;)

Извинявам се на модераторите ако на тази тема не и е тук мястото.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Създадох тази тема защото аз търсих из Google, но намерих единствено вируси.

На дявам се да не съм много нахален, но ако някой знае линк за VPN free software нека да го сподели ;)

Извинявам се на модераторите ако на тази тема не и е тук мястото.  :)

Клиентски или сървърен. Защото клиентския зависи от сървърния. А за сървърен: линукс има openvpn, за Windows Server по мои спомени има стандартен в ОС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клиентски или сървърен. Защото клиентския зависи от сървърния. А за сървърен: линукс има openvpn, за Windows Server по мои спомени има стандартен в ОС

ААА не знам знам че съм с Widnows 7 за това които решите вие за по добър и надежден този  ;)

ААА не знам знам че съм с Widnows 7 за това който решите вие за по добър и надежден този  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ААА не знам знам че съм с Widnows 7 за това които решите вие за по добър и надежден този  ;)

Та какво търсите, сървър или клиент? И вземете да обяснявате като нормалните хора, не да ви вадим думите с ченгел!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та какво търсите, сървър или клиент? И вземете да обяснявате като нормалните хора, не да ви вадим думите с ченгел!!!

Ами не знам каква е разликата за да ви кажа  :)  Ще ви помоля и това да обясните надявам се да не съм нахален, но не разбирам много от компютри :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не знам каква е разликата за да ви кажа  :)  Ще ви помоля и това да обясните надявам се да не съм нахален, но не разбирам много от компютри :)

Броузера ви е клиент, уеб сървъра е сървър. Вие ползвате клиента за да се свързвате към сървъра. Кажете каква вие  крайната цел и ние ще ви предложим подходящо решение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тегли CyberGhost и ясно, че няма да даде информация...

Кажи за какво ти трябва бе момче така ще те разберем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Броузера ви е клиент, уеб сървъра е сървър. Вие ползвате клиента за да се свързвате към сървъра. Кажете каква вие  крайната цел и ние ще ви предложим подходящо решение

Ами целта ми е да бъда по анонимен така да го наречем или просто казано да не могат да следят в какви сайтове влизам или нещо такова.Знам че и с VPN не ми дава пълната анонимност, но аз не искам да се крия от агенции, а от най обикновени хора примерно .

Тегли CyberGhost и ясно, че няма да даде информация...

Кажи за какво ти трябва бе момче така ще те разберем...

В по-горния ми пост ще разберете на дявам се  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами целта ми е да бъда по анонимен така да го наречем или просто казано да не могат да следят в какви сайтове влизам или нещо такова.Знам че и с VPN не ми дава пълната анонимност, но аз не искам да се крия от агенции, а от най обикновени хора примерно .

Теглите си tor или си плащате на някой анонимизиращ VPN доставчик, който ще ви предостави и клиентския софтуер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теглите си tor или си плащате на някой анонимизиращ VPN доставчик, който ще ви предостави и клиентския софтуер

Да аз използвам Тор, но не мога да гледам видео клипове и т.н. .Не мога да вляза в профила си за калдата през него. Ако можете да ми погнете за тези проблеми ще ви бъда много благодарен  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да аз използвам Тор, но не мога да гледам видео клипове и т.н. .Не мога да вляза в профила си за калдата през него. Ако можете да ми погнете за тези проблеми ще ви бъда много благодарен  :)

Избирате, или гледате клипове или сте анонимен :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избирате, или гледате клипове или сте анонимен :)

Значи начин няма  :( Е мерси все пак за помощта :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи начин няма  :( Е мерси все пак за помощта :)

Има, с VPN, но добрите провайдери са платени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, интересен сблъсък на коментиращи, в който кептъна като глобален, има интерес автора на темата да не е чак толкова анонимен, или поне да не може да влиза и да прави поразии по начин, който е трудно да се засече и попречи. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха, интересен сблъсък на коментиращи, в който кептъна като глобален, има интерес автора на темата да не е чак толкова анонимен, или поне да не може да влиза и да прави поразии по начин, който е трудно да се засече и попречи. :D

Аз не искам да съм анонимен заради това '' или поне да не може да влиза и да прави поразии по начин, '' и в какъв смисъл '' автора на темата да не е чак толкова анонимен''

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз препоръчвам CyberGhost. Но принципно знаете, че най-добре платено. Плюс това безплатния CyberGhost предлага само скриване на браузването, но не да речем и на p2p комуникацията. Безплатната версия на CyberGhost ви дава избор за сървър (поне при мен с румънски, немски и норвежки браузвам най-добре), гледам и клипове, но заменете също, ако го ползвате с техните DNS-и или изполвайте диенесите да речем на OpenDNS за постигане на по-голяма анонимност. И тук може да проверите за диенесите ви виждат ли се...

http://www.dnsleaktest.com/

Да знаете обаче, че с техните диенеси може понякога да се свързвате труно, така че може да ползвате някои други от известните. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Могат да се гледат клипове, може да се влиза в калдата, явно толкова знаеш как се ползва нещо елементарно като Tor.

Слагаш Опера и пускаш турбото или xB Browser

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз препоръчвам CyberGhost. Но принципно знаете, че най-добре платено. Плюс това безплатния CyberGhost предлага само скриване на браузването, но не да речем и на p2p комуникацията. Безплатната версия на CyberGhost ви дава избор за сървър (поне при мен с румънски, немски и норвежки браузвам най-добре), гледам и клипове, но заменете също, ако го ползвате с техните DNS-и или изполвайте диенесите да речем на OpenDNS за постигане на по-голяма анонимност. И тук може да проверите за диенесите ви виждат ли се...

http://www.dnsleaktest.com/

Да знаете обаче, че с техните диенеси може понякога да се свързвате труно, така че може да ползвате някои други от известните. 

След инсталацията при опит да си сменя ИП-то ето какво излезна :http://postimg.org/image/y0ff8qeqn/ и съответно ми спря интернета. Сега я плеинсталирах .Може би има нещо в настройките или ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
CyberGhost SPECIAL EDITION VPN - не е напълно безплатна, струва 7 $ за 5 устройства, но за тази програма с премиум сървъри, за има няма 10 лв. на година ............. по добро от това здраве ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След инсталацията при опит да си сменя ИП-то ето какво излезна :http://postimg.org/image/y0ff8qeqn/ и съответно ми спря интернета. Сега я плеинсталирах .Може би има нещо в настройките или ?

Опитахте ли с друг сървър? Аз съм със старата версия - при нея за съжаление не ти дава избор на сървър, към което те свърже. Също така имате ли защитна стена извън уинската или някакъв друг софтуер, който контролира мрежовата свързаност?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитахте ли с друг сървър? Аз съм със старата версия - при нея за съжаление не ти дава избор на сървър, към което те свърже. Също така имате ли защитна стена извън уинската или някакъв друг софтуер, който контролира мрежовата свързаност?

не е само при него, при мен се получи общо взето същото. Явно има проблем със сървърите.Бях свързан и при дисканект ми спря нета и ми изписа , че сървъра е блокиран от ISP и там нещо подобно. Минах на СекюритиКисс и нета се оправи , но от тогава не сам пробвал пак да влезна през Гхоста

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои сървъри спират от време на време, особено немските и испанските...

Под сървър имате в предвид ИП адрес на ли ? И пробвах със различни 4 , 5, но за всичките ми изписва следното :http://postimg.org/image/y0ff8qeqn/   и след това нямам интернет дори с моето ИП .Както казах после преинсталирах програмата .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми не знам защо така... За сървърите имам предвид там където ви дава да си избирате - Германия, Полша и тъ нъ. Ми да ви кача някъде стария си клиент, но мисля е индивидуален (не знам как така).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...