Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

lamark

Избор на windows за Toshiba satelite C660-1QZ

Препоръчан отговор

Здравейте, инсталирах win7 ultimate 64 bit. Лаптопа е много бавен и трябва да чакам 5-10 минути за да отвори свойствата на мой компютър, понякога и забива. Същото е и в нета като вляза. Не играя игри на него и въпроса ми е дали уйн. прави проблем, или проблема е в лаптопа?Процесор-Intel® Core i5-2410M CPU  2.3 GHzRAM- 8 GB 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А преди да инсталираш този win7 ultimate 64 bit с какво е бил? И бил ли е пак бавен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дал сте малко инфо и предположението ми за повреден хард ще е просто стрелба в тъмното. Както и да е. Свалете си програмата HD Tune. След това от разделите "Health" и "Error scan" качете снимки. В "Error scan" се прави тест за лоши сектори в харда. За да стане по-бързо теста (иначе отнема няколко часа) изберете опцията quick scan. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква информация още е необходима за лаптопа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто направи кавото е казал колегата Игнатов,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казаха ми, че може да е от хард-а и аз си купих нов. Сега инсталирам уйн7 и ще кажа резултата 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да е от харда, ама ако не е - защо избързахте?

хард-а беше малък 120 гб. и си купих 500 гб. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема беше в хард-а, след като го смених всичко е ОК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...