Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Phused

Utorrent и SSD

Препоръчан отговор

От няколко дни съм с SSD и забелязах следната "аномалия" при сваляне на 2 файла едновременно от utorrent - disk cache overload, при което цялата система замръзва за няколко секунди. Отбелязвам, че ги свалям на втория си механичен хард диск, а не на SSD-то.

Възможно ли е проблема да се крие в това, че utorrent-та (вероятно, не знам - вие ще кажете) все пак използва ssd-то за кеш, понеже е инсталиран в appdata/roaming, което пък се намира на C:/ дяла?

И все пак какви са ми решенията?

btw; още в началото пробвах да инсталирам utorrent на механичния хард, но при новите версии липсва опцията за инсталиране в предпочитана папка.

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирайте си по-стара версия! 2.04 или 2.2, успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...