Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте,

знам, че има програми за възстановяване на изтрити файлове, но мога ли напълно да ги изтрия да не се намират от такива програми? И ако има коя е програмата! Моля ви спешно е!!! Ще съм много благодарен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Google

wipe file

Иначе мерцедеса на тия програми е платен но и безплатни бол в нета.

https://www.jetico.com/download

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, но говоря за вече изтрити файлове

Все тая. Теглиш 21 дневната версия от jetico и и даваш да ти wipe цялата свободна памет от партицията на която са били файловете.

Публикувано изображение

или

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сваляш си CCleaner и му задаваш Wipe free space. И гледай да е 35 overwrite, тогава вече няма начин да се възстановят никога.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Позволи ми да ти препоръчам нещо рационално. Маркираш с мишката файла който желаеш да изтриеш завинаги, после натискаш клавишите SHIFT + Del и файла изчезва във вечността. Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Позволи ми да ти препоръчам нещо рационално. Маркираш с мишката файла който желаеш да изтриеш завинаги, после натискаш клавишите SHIFT + Del и файла изчезва във вечността. Успех.

Глупости! Това е все едно да го изтриеш от кошчето, а автора не иска това...

Както каза и @127.0.0.1, CCleaner върши работа за тази цел, плюс това е безплатен, портабъл и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...