Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Петър Василев

Проблем с таблет 3Q AC1024AC

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам много специален проблем с един таблет 3Q AC1024C. Проблема е, че софтуера нещо се е скапал и при включване на устройството ми се появява Android system recovery <3e>, заедно с едно меню и надпис: "Volume up/down to move highlight". Проблма е, че китайското чудо няма бутони за усилване и намаляване на звука! Има само бутон Menu и ESC. Съответно единствената опция, която мога да избера е 1.reboot system now (като натисна бутона "menu"). Пробвах да му закача на чудото външна клавиатура през USB - не стана. Изтеглих му и firmware и се опитах да го флашна през  PAD Product Tool - пак не става (не ми намира устройството при ресет). 

Та въпроса ми е - някой сбълквал ли се е с подобен проблем и има ли идея как изобщо може да реши?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам много специален проблем с един таблет 3Q AC1024C. Та въпроса ми е - някой сбълквал ли се е с подобен проблем и има ли идея как изобщо може да реши?

Такъв модел,който си дал не излиза никакъв в гугъл.По въпроса,наскоро имах същия проблем с един таблет.Не се въстанови с вградените инструменти(бутонче,през една финна дупчица,за Reset)Също пробвах и ъпдейт на фърмуер,безуспешно.Просто показваше,че няма свободна памет,за каквото и да опитвах.Проблема го реших,като го изхвърлих в кофата за боклук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такъв модел,който си дал не излиза никакъв в гугъл.По въпроса,наскоро имах същия проблем с един таблет.Не се въстанови с вградените инструменти(бутонче,през една финна дупчица,за Reset)Също пробвах и ъпдейт на фърмуер,безуспешно.Просто показваше,че няма свободна памет,за каквото и да опитвах.Проблема го реших,като го изхвърлих в кофата за боклук.

Ето линк към сайта на производителя: http://3q-int.com/en/AC1024C/. По принцип устройството е в гаранция и може да му се направи рекламация, но не искам да го чакам 30 дни за да ми го върнат обратно и затова искам да се опитам да го възстановя. Все си мисля, че трбява да има някакъв начин... :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таблета по абвиатурата излиза, че е руски. Виж да ли е това да ти даваме съвет: http://www.70video.com/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%88%D0%B5%D1%82-3q-qlite-ac1024c-unboxing-video_6070e6935.html . Щом нямаш бутони виж дали има отворче за игличка. Оттам се прави reset до фабрични настройки. П.П.- Помоли Модератор да ти прехвърли темата в раздел таблети

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таблета по абвиатурата излиза, че е руски. Виж да ли е това да ти даваме съвет: http://www.70video.com/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D1%88%D0%B5%D1%82-3q-qlite-ac1024c-unboxing-video_6070e6935.html . Щом нямаш бутони виж дали има отворче за игличка. Оттам се прави reset до фабрични настройки.П.П.- Помоли Модератор да ти прехвърли темата в раздел таблети

Рестартирах го с игличка няколкократно, но не се получи... Ще видя това с модератора...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рестартирах го с игличка няколкократно, но не се получи... Ще видя това с модератора...

Темата вече е прехвърлена в раздел таблети, тук има повече потребители на такива у-ва и се надявам да се намери някой да помогне. Не разбрах руски или китайски е таблета ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук е обяснено как се прави ресет на таблет без бутон за увеличаване на звука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сблъсках се със същия проблем  :mad:  Опитах с видеото от последния пост, но не успях. Моля, помагайте! Купих го преди няколко дни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сблъсках се със същия проблем  :mad:  Опитах с видеото от последния пост, но не успях. Моля, помагайте! Купих го преди няколко дни...

Ако беше написала и марката на таблета, може и да получиш отговор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако беше написала и марката на таблета, може и да получиш отговор.

3Q AC1024C. Проблема е, че софтуера нещо се е скапал и при включване на устройството ми се появява Android system recovery <3e>, заедно с едно меню и надпис: "Volume up/down to move highlight". Проблма е, че китайското чудо няма бутони за усилване и намаляване на звука! Има само бутон Menu и ESC. Съответно единствената опция, която мога да избера е 1.reboot system now (като натисна бутона "menu"). Пробвах да му закача на чудото външна клавиатура през USB - не стана. 

...Едно към едно е същото по темата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

'donevaD' това не е китайски, а руски таблет. Виж в сайта им или в YouTube как се прави reset.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...