Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ChrisJobs

Проблеми при vmware

Препоръчан отговор

Имам проблем при VMware.

Правя опити за инсталирането на OS X, след отключването на VMware какъвто и os x да подкарам ( пробвах с 3 различни ) ефекта е един и същ ->"The virtual machine could not start. Make sure VMware Workstation is installed correctly and you have rights to run the software and to access all directories it uses, including directories in which the software is installed, directories containing the virtual disk and configuration files, and directories for temporary files."Доста търсих в интернет, но нищо не ми помогна. Имате ли някакви идеи как може да се оправи защото ми трябва системата а нямам възможност за macbook в момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Хакинтош няма нищо общо с Mac, дори е по-зле от Линукс

2. Има доста виртуалки по тракерите, достатъчно е да напишеш Mac for VMWare

3. Инсталирането не е като линукс или Win, доста по-сложно е.

4. Не можеш да сложиш, която и да е, чети кои стават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Кое му е злето на линукс?2. Писах че пробвах с много вече станаха 7.3. И това ми е ясно за това искам помощ тук с надеждата да я получа а не да ми се каже колко е сложно.4. И това го знам, гледах в insanelymac, но никой не е пробвал с части като моите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2. Писах че пробвах с много вече станаха 7.4. И това го знам, гледах в insanelymac, но никой не е пробвал с части като моите.

Kaто станат 20, ще схванеш, че има причина да не ти тръгва и двете са свързани.

Пробвано е с почти всеки възможен хардуер, не случайно хората пишат с кое как се прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса е там, че на другите хора им забива на ябълката даречем, а аз даже и не мога да я подкарам :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...