Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Hu Ku

Сравнение на преносими компютри

Препоръчан отговор

Здравейте!

Нов съм във форума и нямам много опит с писането на теми. Прочетох темата във форума 

"За геймърските лаптопи и бюджет 800 лв. " 

и установих , че ще е по добре да напиша собствена тема.

По същество искам да попитам кой лаптоп е по добрият вариант ACER E1-570G-33214G1TMNKK  или LENOVO IDEAPAD G500AM ? Незнам как да им сложа хиперлинк затова ще поставя тук по един линк: 

Lenovo - http://promocii.bg/lenovo-ideapad-g500am-59403140

Acer - http://pcplus.bg/ACER-E1-570G-33214G1TMNKK-NX-MESEX-018

Целта ми е за подпомагане с учебна цел и играене на игри отвреме на време като например WoW ,CS ,Fifa ,Dota  и др.

Ако имате по добри предложения моля да ги споделите! :) 

Бюджет: около 1000лв.

Поздрави! Hu Ku

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само ще ти споделя че в момента, посоченото от теб Lenovo е на цена 699лв в техномаркет. Цената ще е валидна и утре. От промото до 50% отстъпка, ест. лаптопа не е с 50% но и 150лв на долу е ок.

Оставям на колегите да ти предлагат други модели :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и Acer е на промоция, но дали са ги пуснали само за да ги набутат или са найстина добри машини? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP ProBook 450 с подарък чанта 948 лв.  Можеш да добавиш още една плочка 4 ГБ , но ще ти струва +79 лв. Което прави целия лаптоп + 8 ГБ рам = 1024 лв. Излизаме малко от бюджет/а , но получаваш по-добра машинка.Acer Aspire E1-572G - 999 лв. Ако имаш още 79 лв. можеш да добавиш още една плочка от 4 ГБ тогава ще имаш общо 8 ГБ рам :) Успех с покупката :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за мненията купих си на изплащане една машинка на Lenovo G500 за 830 лв общо с надценката и всичко друго в момента Ви пиша от нея  ето и характеристиките ако може някакво относно машинката ще съм Ви благодарен ето и характеристиките:Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За чат във Фейсбук е перфектна...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко си се понабутал, но както и да е... Със здраве да си го ползваш... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз така мисля.. за тези пари има куп лаптопи с i3-ки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Здраве да е ще се опитам да не го тормозя с игри а може ли да Ви попитам един въпрос не е по темата но реших да не пиша нова тема а просто да постна тук на настолния нямам такива проблеми но на лаптопа на всеки един браузър ( Opera, Mozilla , Chrome) докато ровя из нета и ми излизат едни гадни реклами ,които ме дразнят даже и в момента една се е показала та въпросът ми е дали не е някакъв вирус или ако може да ми кажете откъде се появяват?? Мерси предварително! Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ad options сигурно има да изключиш рекламите за винаги. (под рекламата е)

също AD blocker

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...