Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Reyzo

Вградена видео карта

Препоръчан отговор

Здравейте , аз съм компютърен невежа . Процесорът ми има вградена видео карта и се чудя дали мога двете с другата ми видео карта да работят в синхрон , за да ми се покачи fps-a , и евентуално ако могат какви биха били нежеланите странични ефекти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива работи за игри не работят, това дори и да го направиш вградената ти видео карта няма в никакъв случаи да може да понесе играта, само с crossfire или SLI могат да работят в синхрон 2 видеокарти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Първо прочетете тази тема, след това задайте отново въпроса си. Ние гадателката я уволнихме преди години и никаква представа си нямаме с какъв процесор и с каква дискретна карта разполагате. Чисто теоретично ще спомена, че някои APU(процесори на АМД с вграден видеоконтролер) могат да работят в конфигурации с определени модели дискретни видеокарти(отново модели с графичен чип на същата компания) и така да повишат графичната производителност на системата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такива работи за игри не работят, това дори и да го направиш вградената ти видео карта няма в никакъв случаи да може да понесе играта, само с crossfire или SLI могат да работят в синхрон 2 видеокарти.

Отново бързаш с отговора без да имаш достатъчно информация.

Нито знаеш какъв е хардуера нито какви игри се играят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако караш с APU и външната ти карта е Radeon-ка на същата GCN архитектура - що пък да не може да се направи Crossfire ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново бързаш с отговора без да имаш достатъчно информация.

Нито знаеш какъв е хардуера нито какви игри се играят.

Защото знам че малко хора играят игри като Doom 3 вече, пък и като чуя FPS и веднага може да се сетиш че иде реч за доста нова игра от калибъра на Battlefield 4.Пък и за Dual crossfire се изисква доста специфична конфигурация, която автора на темата едва ли има, но нека все пак видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момци , благодаря за отделеното време и извинете за непълната информация . Днес се обадих на момчето , което го сглобяваше и се оказа , че работят заедно .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...