Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Vencislav123

Драйвъри за интернет

Препоръчан отговор

Здравейте днес си преинсталирах лаптопа и ми иска драйвъри за интернет знам че трябва да кажа какво ми е дъното но не знам как да го видя без интернет лаптопът ми е HP ProBook 4530s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За лаптопи не е необходимо да знаем точния модел на дъното, а модела на лаптопа!

От официалния сайт избирате ОС и сваляте всички необходими драйвери.

Като инсталирате най напред тези за чипсета, а после всички останали.

За Интернет-а, инсталирате тези за wi-fi–то или за LAN картата.

Тъй като може да излезнат повече драйвери за отделните устройствата.

Инсталирате си една AIDA64 и по нея се ореантирате точно кой драйвер трябва да свалите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое по точно трябва да изтегля ?

ieenso Коя категория трябва да избера защото съм с Windows 7 Ultimate а там няма такъв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ieenso Коя категория трябва да избера защото съм с Windows 7 Ultimate а там няма такъв

Нали ти пуснах линк. Натискаш на него и сваляш. Това са твоите драйвери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като няма Ultimate, избирате Profesional, 32 bit или 64 bit, (в зависимост колко битова ОС сте инсталирали).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...