Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

martiron

Постоянно появяване на син екран

Препоръчан отговор

Здравейте. Първо искам да се извиня за заглавието, не знам дали е според правилата, но не знаех как да кръстя темата.

Имам голям проблем с лаптопа си. Когато искам да заредя вашия сайт, една от on line игрите, както и българския сайт за видеосподеляне ми показва Син екран. Не знам точния проблем, ако искате мога да ви го запиша(предполагам, че ще се наложи). Трябва ми помощ, защото е доста неудобно. Много благодаря на отзовалите се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се наложи да запишеш кода на грешката от синия екран.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Първо искам да се извиня за заглавието, не знам дали е според правилата, но не знаех как да кръстя темата.

Имам голям проблем с лаптопа си. Когато искам да заредя вашия сайт, една от on line игрите, както и българския сайт за видеосподеляне ми показва Син екран. Не знам точния проблем, ако искате мога да ви го запиша(предполагам, че ще се наложи). Трябва ми помощ, защото е доста неудобно. Много благодаря на отзовалите се.

Върви до C:WindowsMinidump.

Вътре ако има файлове, архивирай ги всичките, и след това ги качи например тук:

http://file.bg/

Вземи линк за изтегляне, и го прикачи във следващият ти коментар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върви до C:WindowsMinidump.

Вътре ако има файлове, архивирай ги всичките, и след това ги качи например тук:

http://file.bg/

Вземи линк за изтегляне, и го прикачи във следващият ти коментар.

http://file.bg/c282949EQSTn

Ще се наложи да запишеш кода на грешката от синия екран.

Код:

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Техническа информация:

*** STOP:  0X000000D1  (0X00000000169043FO, 0X0000000000000002, 0X0000000000000000, 0XFFFFF88004BE921A)

*** jsdrv.sys - Address FFFFF88004BE921A base at FFFFF88004BE4000, DateStamp 5333e9a2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://file.bg/c282949EQSTn

Код:

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Техническа информация:

*** STOP:  0X000000D1  (0X00000000169043FO, 0X0000000000000002, 0X0000000000000000, 0XFFFFF88004BE921A)

*** jsdrv.sys - Address FFFFF88004BE921A base at FFFFF88004BE4000, DateStamp 5333e9a2

Много са вероятните причини за твот син екран.

За начало да ми стане ясно.Коя е антивирусната ти програма? Да не е AVG???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много са вероятните причини за твот син екран.

За начало да ми стане ясно.Коя е антивирусната ти програма? Да не е AVG???

Проблема беше в незнайно как сложената "програма" ShoppeRro. Чрез нея се активира adware-a jsdv.sys и ми причинява главоболията. Програмата беше махната, компютъра ми беше сканиран със SpyHunter и след като бяха премахнати всичките буболечки засега всичко е наред.

Антивирусната ми е Kaspersky. Благодаря много за помощта, проблема е решен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема беше в незнайно как сложената "програма" ShoppeRro. Чрез нея се активира adware-a jsdv.sys и ми причинява главоболията. Програмата беше махната, компютъра ми беше сканиран със SpyHunter и след като бяха премахнати всичките буболечки засега всичко е наред.

Антивирусната ми е Kaspersky. Благодаря много за помощта, проблема е решен.

Няма такова животно незнайно сложена програма. По скоро е програма инсталирана чрез инсталация на друга програмка от типа ad-supported като лиценз.

Така за да не отварям друга тема ще споделя няколко сини екрана днес тук в форума - при мен са на машина Lenovo G850 2689. Te са от всякакви родове. От това което успях да изчета от разни форуми екраните може да са плод на дефектен хард диск или проблеми с рам памет но ще искам да споделите и вашето мнение по въпроса уважаеми колеги за да знам към какъв род тестове на машината за диагностициране на проблема да пристъпя. Въпросната машината се спуква да дава тези екрани и със 7 и със 8. Не е пробвано как се държи с операционна система разлина от Уиндоус.

Очаквайте файла с екраните по късно днес през деня.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...