Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

maidosta

драйвери за asus X201E със операциона система windows 7 32-bit

Препоръчан отговор

Здравейте ще може ли да ми дадете драйвери за asus X201E със операциона система windows 7 32-bit съм моля помогнете ми мерси предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както сам си видял, във сайта на Асус имат само 64 битови драйвери, щом са го направили по този начин значи има защо.

Линк.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 32 бита няма драйвери. Справка

Ще трябва да инсталирате 64 bit, или да търсите драйвери за устройствата, (едно по едно).

Като ползвате AIDA64, да разберете какви са и след това в нета, се търсят подходящи драйвери.(ако има такива "написани")

Но, Ви съветвам да инсталирате 64 битова ОС. Което е по лесният вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам на флашката един windows 7 ама като го гледам в замунда пише 32 но като го инсталирам има и 64 ако сега го преинсталирам и цакна на 64 ще стане ли?

поне ще може ли да ми дадете драйвери за wifi еверест ми дава това само Network Controller [168C-0032] [NoDB]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам на флашката един windows 7 ама като го гледам в замунда пише 32 но като го инсталирам има и 64 ако сега го преинсталирам и цакна на 64 ще стане ли?

поне ще може ли да ми дадете драйвери за wifi еверест ми дава това само Network Controller [168C-0032] [NoDB]

Да, ще стане. От там нататък вече е даден линк за драйвърите и теглиш каквото ти трябва, Windows Update би трябвало сам да ги открие и инсталира по принцип, но не е сигурно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...