Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Стойчев

Проблем с флаш плеър след ъпдейт.

Препоръчан отговор

Преди няколко дни си ъпдейтвах флаш плеъра. Снощи ми направи впечатление, че видео клиповете в youtube насичат и също така, като пусна ново клипче или дам на голям екран картината става зелена за няколко секунди. Проблемът е само в Мозилата. Предположих, че с преинсталация ще стане, но не проблема си е същия. Сега съм със старата версия flash player 12.

Та, не знам дали е в лаптопа проблема или от флаш плеъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталираш мозила и флашлеър. Рестартираш компютъра и след това сваляш отново и двете програми и ги инсталираш. Виж дали резултата ще е същия. Не сваляй Beta версии на програмите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с другият flash player.Единият е за IE а другият пише че е за други браузери.При мен на You Tube пък беше не зелен а черен екрана но след деинсталация на единият и инсталиране на другият нещата се оправиха.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни си ъпдейтвах флаш плеъра. Снощи ми направи впечатление, че видео клиповете в youtube насичат и също така, като пусна ново клипче или дам на голям екран картината става зелена за няколко секунди. Проблемът е само в Мозилата. Предположих, че с преинсталация ще стане, но не проблема си е същия. Сега съм със старата версия flash player 12.

Та, не знам дали е в лаптопа проблема или от флаш плеъра.

Аз дълго имах проблеми с тоя скапан плеър, не искаше да се ъпдейтва, постоянно забиваше.

Оправих го едва след като с 1000 мъки успях да си инсталирам стара версия на флаш-чето-  8.2  и си върви горе-долу добре.

Не го ъпдейтвам, защото при опити за ъпдейт всичко отива на кино. Изобщо не иска да инсталира по-нова версия.

Според специалисти, само при преинстал на уиндоуса ще се оправи, но тва не го мога и не се пробвам.

Моят съвет е да опитате с по-стара версия, новите често са бъгави или не работят нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета. Проблемът не знам от какво, но вече нямам зелен екран. С версия 12 съм. Старите версии на флаша, бяха много стабилни, не знам защо, но тези новите са пълни с бъгове. Не познавам човек, който да не се е оплаквал от флаш плеъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...