Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

kvobe

1Лаптоп - 2 екрана- 2отделни звука: възможно ли е?

Препоръчан отговор

Здравейте,възможно ли е,когато разширя екрана на лаптопа ми на единия екран да играя CS и да се чува звука на играта през лаптопа,а на другия екран да гледам онлайн тв и звука от сайта да се чува на него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да имате 2 звукови карти не .  И разбира се и  два чифта колони  за да извадите звук от двете места + настройка на  флаш плеара  или  на плеара който пуска телевизията от коя карта  да взима звук . При това ще получите супер готина какафония и няма да разберете нито от играта нито от това което гледате.Една ей такава карта  ще ти свърши работа . USB Audio

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може с още една звукова карта на usb и препоръчвам слушалки за единия.

Повече ме притеснява дали няма бързо да прегрее видеокартата при такова 'двойно' натоварване - следете и температурите в този случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали сте го пробвали но днес изпробвах нещо ново за мен и взе че се получи.

Празници всички са си у дома, по телевизията нищо интересно........ скука.

Решението да изтеглим някои филм, да ама компа е един а вкусовете различни.....

.

Разделихме се на два лагера половината искат да гледат "Отмъщението" аз пък искам да си догледам "Утрешните хора"

Наличния хардуер лаптоп Acer 5536G  свързан с 32" телевизор с HDMI.

Публикувано изображение

Дисплея на лаптопа е основен телевизора е втори. Не се налага да правя настройки като свържа HDMI всичко си тръгва по подразбиране.

Десен бутон на иконата на плеара и го отварям два пъти.

Публикувано изображение

Малко барникане в настройките за аудио.

Настройвам левия плеър да използва звуковата карта на лаптопа десния тази във видео картата.

Резултата звука от левия се чува на лаптопа от десния на телевизора.

Пускам филмите и

Публикувано изображение

аз си гледам "Утрешните хора" на дисплея на лаптопа за да не преча на останалите съм със слушалки те гледат "Отмъщението" на телевизора.

Двата дисплея са с еднаква разделителна способност.

Натоварването на процесора е в рамките на нормалното изобщо не му се отразява това че съм пуснал два плеъра.

Нямам представа дали мястото на този пост е в тази тема и дали споделения опит ще е полезен за някой.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз като свържа ТВ с HDMI и си пусна филм му чувам звука от ТВ, а някой ако ми пише на Skype го чувам през лаптопа. (ОС Windows 8)

Въпросът е: автора на темата как свързва ТВ с лаптопа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...