Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Saccades

Проблем с HDMI настройки

Препоръчан отговор

Здравейте,

Взех си лаптоп acer aspire E1-570G

Intel Core i5-337U 1.8 up to 2.7

NVIDIA GeForce GT 740M with 2GB dedicated ram

Имам телевизор Samsung 40 инчов. От начало си вкарвах кабела на HDMI и нямаше никакъв проблем, но после реших да бутна една настройка на херцовете на телевизора да ги преместя от 59 на 60 и изведнъж както си бяха DUPLICATE (екрана на лаптопа бе еднакъв с този на телевизора) изведнъж се прецака и екрана на телевизора стана с резолюцията на лаптопа и  един вид почти целият екран на телевизора е черен и дисплея, който се показва е съвсем малка част от телевизора..

Върнах настройките отново, всичко направих както си беше преди, преинсталирах драйверите на интелската и на енвидия и пак не става.. Единствено става когато ги EXtendna , но на мен ми върши работа само duplicate

И малко се уплаших да не съм прецакал видео картата..

Когато натисна Full Screen на телевизора от настройките на интелската карта нищо не става (бутона е неактивен)..

Всичко пробвах и не става и не става. и се чудя лаптопа какво да го правя сега

Много ще съм благодарен ако ми помогнете

П.П не знам темата дали  е за тук, но ми се стори че е най-правилното и място (простете, ако греша)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върна ли настройките на телевизора?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Върнах настройките отново.И малко се уплаших да не съм прецакал видео картата.

Не си прецакал картата,само настройки са се прецакали...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си прецакал картата,само настройки са се прецакали...

А как да ги оправя тези настройки? Мислех, че с преинсталиране на интелските драйвери ще стане, но не се получи. А настройките не съм ги правил от самия телевизор а ги правих ето от тук 

http://clip2net.com/s/7dBQoS  Само, че беше на телевизор, а не на монитор.. Когато ги промених от тук, тогава спря да работи.

Ако натисна Roll Back the drivers дали може да се прецака нещо http://clip2net.com/s/7dBTLG

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В настройките на видеокартата има  една опция Overscan-задай я на нула и сподели как е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

skalata не мога да намеря тази опция нито в интелската, нито в другата карта (енвидиа)

Може ли да ми помогнете?

Стана магия...... не знам нещо ровичках в профилите на интелската карта, абе ровичках си навсякъде без да знам какво правя и се оправи когато го включвам не мога да повярвам, и преди си играх и така и не разбрах как се оправи от самосебе си................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...