Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ester77

Здравейте,помогнете за избор на таблет!

Препоръчан отговор

Здравейте!Дайте си мнението моля колеги, кой да избера от двата модела за домашно ползване?

Стария но може по-качествения Asus Google Nexus 7 (2012) или Новия бюджетен Asus fonepad 7 ME372CG?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!Дайте си мнението моля колеги, кой да избера от двата модела за домашно ползване? Стария но може по-качествения Asus Google Nexus 7 (2012) или Новия бюджетен Asus fonepad 7 ME372CG?

Съвет за кой няма да ти дам, избирай по: 1.Разделителна способност- мин. 1280х800 2.Оперативна памет 3.Памет 4.Батерия 5.Операционна система 6.С 3G или неРазгледай за сравнение в : http://tablet.bg/ Ако имаш други въпроси- ПИТАЙ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@ester77 , всичко е въпрос на вкус. Първо се замисли дали ще ти трябва 3G? Все пак 3г-то вдига цената на даден продукт. Но лично мое мнение е, че Asus fonepad 7 ME372CG е по-добрия вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето сравнение. За мен, Nexus 7 е за предпочитане, поради няколко причини: първо, това е Nexus...; второ, Nexus-а е с 4.4.2, а fonepad 7 е с 4.3, трето, Nexus-а е по-мощен; четвърто, Nexus-а би трябвало да е по-евтин. fonepad-а има някои, според мен несъществени предимства, като например камера на задния панел, но на кой би му притрябвала камерата на таблета... Има слот за карта, но това не би ми повлияло за решението. LTE в БГ не знам да има... Не знам защо точно на модела с LTE си се спрял. 3G също не мисля, че е кой знае каква екстра, ако имаш телефон, от който можеш да шерваш нета. Имам го Nexus 7 и мнението ми е, че е добър таблет, но като цяло за мен това са малко безсмислени устройства. Моя събира прах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Fonepad 7 като цяло не е от най-сполучливите модели, а бюджетната му версия е с абревиатура ME175CG, от стария Нексус 7 ако ще взимаш помисли за версията с 32GB 3G може да се намери изгодно! Помисли и за вариантите Acer A1 811 3G и LG G Pad 8.3 отскоро имат нови цени! Ако търсиш нещо ново и бюджетно с метален финиш, то новия модел Acer A1-830 ще ти хареса, поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е

Здравейте, Fonepad 7 като цяло не е от най-сполучливите модели, а бюджетната му версия е с абревиатура ME175CG, от стария Нексус 7 ако ще взимаш помисли за версията с 32GB 3G може да се намери изгодно! Помисли и за вариантите Acer A1 811 3G и LG G Pad 8.3 отскоро имат нови цени! Ако търсиш нещо ново и бюджетно с метален финиш, то новия модел Acer A1-830 ще ти хареса, поздрави!

Нексус 7 е моят избор!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...