Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

SoFar

Пари за Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist?

Препоръчан отговор

Здравейте хора....... Някой да знае бърз начин за събиране на 40 лв. за игра за Xbox 360. Момче на 14 съм така, че не ми препоръчвайте да работя или да си събирам парите от джобни, защото и без това са само 2 лв на ден, а на мен парите ми трябват до 2 седмици........Пък и моля само не ми казвайте, че трябва да наблягам повече на учене отколкото на събиране на пари, защото вече доста пъти са ми го казвали, а пък и не съм лош ученик тъй че :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом имаш по два лева на ден, ти нямаш толкова пари за харчене, а искаш да ги спестиш.. Като нямаш никакви спестявания поискай от баба и дядо ддзн.. или просто забрави за играта :) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте хора....... Някой да знае бърз начин за събиране на 40 лв. за игра за Xbox 360. Момче на 14 съм така, че не ми препоръчвайте да работя или да си събирам парите от джобни, защото и без това са само 2 лв на ден, а на мен парите ми трябват до 2 седмици........Пък и моля само не ми казвайте, че трябва да наблягам повече на учене отколкото на събиране на пари, защото вече доста пъти са ми го казвали, а пък и не съм лош ученик тъй че :)

Не може ли да помолиш вашите за заем, който да ти удържат от джобните?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми те ми купиха конзолата преди месец, така че едва ли ще се навият да ми вземат и игра... Те ми казаха да си ги взимам сам..

Иначе играта много ме кефи и хич не искам да се отказвам от това да я купя..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми те ми купиха конзолата преди месец, така че едва ли ще се навият да ми вземат и игра... Те ми казаха да си ги взимам сам..

Ставаше въпрос за заем, не за подарък...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емииии.... аз преди 2 седмици бях поискал пари за кино и ми казаха, че това са последните пари, които ми дават за месец Април :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емииии.... аз преди 2 седмици бях поискал пари за кино и ми казаха, че това са последните пари, които ми дават за месец Април :D

Бас държа, че тогава си се заричал, че и една стотинка няма да поискаш повече... И аз да бях на тяхно място и аз не бих ти дал в такъв случай. Че и в срок я искаш тази игра...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз искам да карам ферари и блондинка и брюнетка да са отзад амааааааааааааа ...

нистааа :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз искам да карам ферари и блондинка и брюнетка да са отзад амааааааааааааа ...нистааа :P

Те повечето не са ли само с по две седалки? :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те повечето не са ли само с по две седалки? :P

Едната ША Ма гушка :D  :D :D  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много несъобразителна днешната младеж. Аз на тази възраст винаги имах спестени в мен поне 10 лева и още около 20 вкъщи скрити ей така за черни дни. И не ги харчех. Никога не съм искал да ми купуват конзола за над 500 лева.

Смартфони нямаше, цъках си на сименса. А игри само на компа тогава от списание с диск с игри демо версии PC Mania (нямах интернет).

Опитай да продадеш нещо твое излишно в OLX-а (стария продавалник). За две седмци може и да се продаде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега намерих една Mp3 на около една година и мисля да я продам за 25-35 лв. Много благодаря за отговорите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...