Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

suzana666

Проблем със viber

Препоръчан отговор

Имам следния проблем телефона ми е iphone 5s днес свалих vibera,но тези които имат от указателят ми също viber изобщо не ми ги показва,и ако някой ми пише нещо от тях не ми излизат с имената както са ми записани в указателя, а само номерата им.Същото е и при Whatsapp.. до преди това имах blackberry и там нещата си бяха както трябва, от съвсем скоро съм с този телефон и представа нямам какво да направя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем телефона ми е iphone 5s днес свалих vibera,но тези които имат от указателят ми също viber изобщо не ми ги показва,и ако някой ми пише нещо от тях не ми излизат с имената както са ми записани в указателя, а само номерата им.Същото е и при Whatsapp.. до преди това имах blackberry и там нещата си бяха както трябва, от съвсем скоро съм с този телефон и представа нямам какво да направя.

Когато свалиш приложението и се инсталира ти задава въпрос да припознае ли и да адне всички, които имат Вайбер в списъка.

Ти каза ли му да го направи или в бързината отвя отговор Не, което автоматично прави да ти излизат хората като непознати, когато ти пишат...?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за бързия отговор ,наистина в бързината изобщо не съм обърнала внимание ще деинсталирам и двете за да мога наново после да оправя нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става и без да се деинсталирва да разрешиш кои програми да имат достъп до контактите ти.

Публикувано изображение

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки че ги деинсталирах и наново днес сложих не стана отново,после опитах и по начина на 

BMW Маниак  но никъде на откривам подобни настройки да имам в контактите ....Ще се опитам да открия начин и да потърся от някъде където да ги добавя,дано да се получи много е гадно така на никой не мога и да пиша ако не ми пише някой първи...а като натисна там където трябва да са ми абонатите ми дава да им изпращам някакво съобщение като смс ,но не и да го пратя в самия viber или whatsapp 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е хайде сега нямаш такива настройки !!!

Settings - Privacy - Contacts

п.п. Като го отметниш махни после Viber от мултитаскинга и го стартирай наново.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки че ги деинсталирах и наново днес сложих не стана отново,после опитах и по начина на 

BMW Маниак но никъде на откривам подобни настройки да имам в контактите ....Ще се опитам да открия начин и да потърся от някъде където да ги добавя,дано да се получи много е гадно така на никой не мога и да пиша ако не ми пише някой първи...а като натисна там където трябва да са ми абонатите ми дава да им изпращам някакво съобщение като смс ,но не и да го пратя в самия viber или whatsapp 

А аз да те попитам този 5S ти е нов, купила си го и просто си му сложила твоята карта или отпреди го имаш и сега просто си рашила да добавиш Вайбър и Уатсап?

Разпитвам те за да си изясня софтуера в какво състояние е, дали си връщала бекъп от предишен модел айфон и прочие, за да знаем в каква насока да помогнем.

Ако са много омазани нещата е нормално да прави такива проблеми апарата, но те не са хардуерни, а на софта.

Маниака ще помогне, а ти просто го слушай - наясно е и действай стъпка по стъпка, за да се изключат възможните причини за проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Може би не е правилното място на въпроса ми, но не исках да откривам нова тема. Имам iPhone 5 , инсталирах си Viber, но не мога да открия бутона Logout. Помогнете, как да изключвам Viber, когато не го ползвам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Може би не е правилното място на въпроса ми, но не исках да откривам нова тема. Имам iPhone 5 , инсталирах си Viber, но не мога да открия бутона Logout. Помогнете, как да изключвам Viber, когато не го ползвам?

Аз такава функция за изключване не знам да има или за логаут-ване, както е ФБ, примерно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...