Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Trichocephalus

Провери дали някоя партия не е откраднала подписа ти

Препоръчан отговор

Срокът за регистрация на партии и коалиции в ЦИК за предстоящите избори вече изтече. За да се регистрира, всяка от партиите и коалициите трябваше да внесат депозит и подписка с не по-малко от 7000 подписа.

След регистрациите стана ясно, че три партии са фалшифицирали представените подписи. Това са Българска демократична общност, Партия на Българските комунисти и Национал-демократичната партия с лидери Капка Георгиева и Димитър Стоянов.

За да може всеки български гражданин да провери дали името и подписа му не са използвани неправомерно, ЦИК публикува на страницата си регистър. В него желаещите могат, попълвайки ЕГН-то си, да видят дали не фигурират в нечий партиен списък, без самите те да знаят.

(ofnews)

Дали от някоя партия не са ви присвоили подписа може да видите тук.

Току -що се проверих и..... се оказах в списъка на партия , на която даже името не бях чувал !!! :mad:

Някаква  "ПП НФСБ", а от къде са се сдобили с ЕГН-то ми , просто не ми побира главата !!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

чист съм! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оф, не съм им интересна аз -  посоченото лице не е налично в списък

а каква е гаранцията че няма да ме включат

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а каква е гаранцията че няма да ме включат

Например, че крайният срок е приключил?И аз съм чист, проверих се по-рано. Но иначе щях да си дам подписа, ама не ми остана време. А и в друга инициатива (на тази партия) се бях подписвал, та към този момент са честни към мен. Не са се възползвали.Определено добра инициатива, решение, така всеки може да види дали е бил прецакан или не.Интересни са ЕГН-тата като:11111111112222222222Единият е на 103 години, другият е роден 22-ри месец... Много интересно... Линк за проверка: ТУК!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но иначе щях да си дам подписа, ама не ми остана време. А и в друга инициатива (на тази партия) се бях подписвал, та към този момент са честни към мен. Не са се възползвали. 

какво казваш - че не ги вземат току-така ли ЕГН-тата и подписите

че трябва да си към някоя партия за да те включат в списъка

:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някаква  "ПП НФСБ", а от къде са се сдобили с ЕГН-то ми , просто не ми побира главата !!!!

Те тия не бяха ли бившите съратници на Сидеров?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо такова, ама сега твърдят че са сгрешили, че са го подкрепяли и направили известен и са си направили своя партия, на която само те да са си шефове, да обират благинките и да се упражняват като властници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво казваш - че не ги вземат току-така ли ЕГН-тата и подписитече трябва да си към някоя партия за да те включат в списъка :rolleyes:

Не, казвам за себе си, че от моето ЕГН и данни не са се възползвали. Иначе вече четох за други хора където така са се възползвали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно, не е изолирано явление, т.е. в мрежата има и други, които са вписани... Пак, ще има какво да пишат журналистите утре, но това е егати наглата работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не ги знаех че съществуват до преди малко, когато си начуках ЕГН-то :mad:

току-що пуснах сигнал тук :

https://www.cpdp.bg/index.php?p=pages&aid=6

но нямам обратен e-mail за потвърждение. :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не ги знаех че съществуват до преди малко, когато си начуках ЕГН-то :mad:

току-що пуснах сигнал тук :

https://www.cpdp.bg/index.php?p=pages&aid=6

но нямам обратен e-mail за потвърждение. :mad:

Удари им една голяма инжекция, че да те помнят!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не ги знаех че съществуват до преди малко, когато си начуках ЕГН-то :mad: току-що пуснах сигнал тук : https://www.cpdp.bg/index.php?p=pages&aid=6 но нямам обратен e-mail за потвърждение. :mad:

Пиши и до ЦИК, да анулират "подписа".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а защо да не може и избирателно да са си ги взели -

доктори, учени, известни хора в обществото -

да ни представят пред "ценния" ЕП

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а защо да не може и избирателно да са си ги взели -

доктори, учени, известни хора в обществото -

да ни представят пред "ценния" ЕП

:D

Възможно е мадам, те си плетат "кошниците", а хората са "сламките" за постигане на целите им!

Пиши и до ЦИК, да анулират "подписа".

Мислиш ли, че някой ще му обърне внимание?

Трябва да ги сезират (омразна дума), съответните органи.

Ако онодят, някой мъж от ЦИК, дали няма да се самосезира?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чист съм.

Обаче човека с ЕГН 2222222222 не е. 

ПОСОЧЕНОТО ЛИЦЕ Б. Ч. Н. Е НАЛИЧНО В СПИСЪКА НА:

КП Реформаторски блок на страница 73 ред 580

Нова проверка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пропуснали са ме :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

ЕГН 22222..., така ли? Интересно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Например, че крайният срок е приключил?И аз съм чист, проверих се по-рано. Но иначе щях да си дам подписа, ама не ми остана време. А и в друга инициатива (на тази партия) се бях подписвал, та към този момент са честни към мен. Не са се възползвали.Определено добра инициатива, решение, така всеки може да види дали е бил прецакан или не.Интересни са ЕГН-тата като:11111111112222222222Единият е на 103 години, другият е роден 22-ри месец... Много интересно... Линк за проверка: ТУК!

Не е 22-ри месец а 22 февруари 1822г - мъж на 192 години

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не знаех, че в България, а и въобще на Земята има хора на по 200години.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно е практика. Имам чувството, че някои партии биха отпаднали, ако се направи проверка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дали са ги като цифри само тия 111 222

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а от къде са се сдобили с ЕГН-то ми , просто не ми побира главата !!!!

Че какво пречи, да си генерираш поредици от цифри, които образуват валидни ЕГН-та? Името, с което са те записали, сигурно не е твоето...Не го приемай лично :D.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че какво пречи, да си генерираш поредици от цифри, които образуват валидни ЕГН-та? Името, с което са те записали, сигурно не е твоето...Не го приемай лично :D.

то не е име, а инициали.

и да, моите са.

няма грешка.

оказа се, че тук няма офиси на Агенцията за защита на личните данни - трябвало в София да ходя.

По е-mail нямам още потвърждение на жалбата ми.

баси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то не е име, а инициали.и да, моите са.няма грешка.

Ауч... Еми от някъде, където си регистриран, е изтекъл списък. Чисто теоретично, могат да ги хванат с кръстосана проверка, ако достатъчно много хора се оплачат и напишат (доколкото си спомнят) къде са си давали егн-то. Ама няма да стане, то е ясно.Моето го няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...