Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Pffffffffffff

Искам да си закупя конзола (Xbox360 или PS3) Заслужавали си

Препоръчан отговор

Искам да попитам дали си заслужава да се купи конзола от горе изброените след като вече са излезли новите генерации  X ONE и ПС4. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зависи колко време смяташ да я ползваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако няма да я (хакваш) ще трябва да си купуваш игрите което идва доста скъпичко.Аз бих ти предложил да си сглобиш мощно PC до към 600 лева ако идеята ти е да се ползва само за (Gaming) но иначе (мое мнение) аз не бих иначе това си е твое решение.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой? Някакво мнение по-въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато не ми омръзне. 

Ако мислиш да я ползваш повече от три години ориентирай се към новите конзоли. Смятам, че до 2016/17 ще са доста остарели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тролче, ако си мислиш, че ще удариш кошера с пръчка не си познал мястото!

Купувай си конзола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тролче, ако си мислиш, че ще удариш кошера с пръчка не си познал мястото!

Купувай си конзола.

Аз ли трябва да съм трола. Искам просто мнение по-въпроса :)

Ако мислиш да я ползваш повече от три години ориентирай се към новите конзоли. Смятам, че до 2016/17 ще са доста остарели.

Докато не ми омръзне това сигурно ще стане сигурно след около година :) заради това няма да я взимам нова. Ето това реших да бъде за сега http://olx.bg/prodavam-playstation-3-12-gb-i44140751 или http://olx.bg/xbox-360-4gb-n-1-month-xbox-live-gold-2-igri-i46961089

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направил си акаунт преди два часа със юзернейм състоящ се от две букви като на втората си заспал на клавиатурата

за да попиташ дали си заслужава конзола в форум където масово потребителите се интересуват от PC хардуер. Ти си трол!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си на 10-12  години питай баща си дали ще ти я купи :) Да ни питаш нас смисъл много няма защото ма грам не ни боли главата ти имаш или нямаш конзола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направил си акаунт преди два часа със юзернейм състоящ се от две букви като на втората си заспал на клавиатурата

за да попиташ дали си заслужава конзола в форум където масово потребителите се интересуват от PC хардуер. Ти си трол!

Не съм правил никакви два акаунта. Аз исках да попитам нещо като човек вие направо ми се скарахте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих ти предложил да си сглобиш мощно PC до към 600 лева ако идеята ти е да се ползва само за (Gaming)...

Какво ще е това "мощно РС" за 600 лева, че и за игри да е  :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие си знаете само предлагам  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...