Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Diana DY

Моят Samsung Galaxy S Advance i9070 не се включва

Препоръчан отговор

Здравейте, 

Снощи включих телефона си да се зарежда (без да му се е случило нищо необикновено) и на сутринта видях, че е изключен и не иска да се включи отново. Опитах се да извадя батерията и да я сложа пак - не помогна,  след това реших да го заредя с USB кабел от лаптопа, но отново нищо. Дори не се появява на компютъра ми да е включен. 

За украса на историята, аз съм студентка в Белгия и тук ремонтите биха стрували долу-горе колкото, ако си продам телефона на втора ръка, а и той е купен от България. 

Ако някой от вас може да ми дойде на помощ, обещавам белгийски гофрети и бира, наистина е спешно, тъй като постоянно кандидатствам за работа и така никой няма да може да се свърже с мен!

Благодаря ви предварително!

Диана ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай това : задръж Home бутона (този под дисплея) и lock бутона.Но не вади батерията и не го включвай никъде,само тези два бутона задръж едновременно.Късмет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай това : задръж Home бутона (този под дисплея) и lock бутона.Но не вади батерията и не го включвай никъде,само тези два бутона задръж едновременно.Късмет

Здрасти!

Какво правят тези два бутона?/просто ми е интересно./

Аз имам mini и си работи нормално, и с тази комбинация при мен нищо не се случи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със тези два бутона се пуска тъй наречения (авариен мод) който кара телефона да стартира дори ако има някакъв проблем тоест го заобикаля.При мен имаше случай със Galaxy S III който бе спрял по същия начин,когато задържах тези два бутона (горепосочените) телефона стартира и проблема бе се оказал проблемно приложение,и не знам какво общо имаше то но явно е направило нещо.И поне до момент не е спирал след като бе премахнато приложението.Има и друго може да е дефектирала батерията,което е малко вероятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей, благодаря ти много! Първоначално опитах това, което ми каза, и не се получи. След това, признавам си... опитах, докато е включен към USB и поне издаде звук, както като го влючвам към компютъра. Засега на екрана ми се показва само, че има много малко батерия, точно като на линка.

https://www.google.bg/search?q=samsung+galaxy+turned+off+charging&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=YONMU4jdJ8WOOMeYgZAN&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1366&bih=667#q=samsung+galaxy+turned+off+charging+screen&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=www3XUuF7BFSxM%253A%3B7PssdF4DvbEiPM%3Bhttp%253A%252F%252Fi1.ytimg.com%252Fvi%252FWCJcBltgE-I%252Fmaxresdefault.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.youtube.com%252Fwatch%253Fv%253DWCJcBltgE-I%3B1280%3B720

Не знам, освен да изчакам още...  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко поизчакай до към десетина минути,и после не би трябвало да имаш проблеми. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обновление по темата. Току-що се включи! :) От тук нататък само не знам какво е причинило проблема и ме е страх да не се повтори!

Във всеки случай отново ти благодаря, LooToSGoD!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма проблем.Лек ден и късмет за напред 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма проблем.Лек ден и късмет за напред 

Благодаря, на теб също и разгледай в Гугъл бирите! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок ще поразгледам  :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно възможно е зарядното ти да се е прецакало и заради това да не се е пускал. А попринцип когато няма никаква батерия, трябва малко време за да се включи когато се зарежда от компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно възможно е зарядното ти да се е прецакало и заради това да не се е пускал. А попринцип когато няма никаква батерия, трябва малко време за да се включи когато се зарежда от компютър.

Доста е възможно, понеже зарядното е за Blackberry, въпреки че е универсално и буксичката е същата. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потърси си зарядно на което пише че пуска 5V 2A и не е от неизвестна марка или универсаслно 

т.е. Samsung HTC Motorola 

инак с по слабо ще го зареждаш доста повече време

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...