Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Stanislav Markov

Нещо разхлабително?

Препоръчан отговор

Ами малко ми е неудобно да говоря за това, ама все пак се нуждая от някакъв съвет, затова ще използвам възможността тук и се надявам да намеря решение. От известно време ми е много трудно да ходя до тоалетна по голяма нужда, не съм сигурен какъв е проблема. Ама имам много газове и как да кажа, излизат все едни такива малки парченца, като топчета. Моля, ако някой е имал същия проблем да пише или ако знаете някакъв добър вариант за справявене със ситуацията - казвайте направо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случвало ми се е, минава си от само себе си. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаксал ти е спасението

ще се родиш с него

ето ти и инфо

във всяка аптека се продава без рецепта и по едно блистерче, към 3 лева е блистерчето

http://apteka.framar.bg/30005114/%D0%BB%D0%B0%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BB-%D0%BA%D0%B0%D0%BF%D1%81-30-%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крушки, по-мекички и банани. Резултата е фатално безупречен... А топченцата да не са хемороиди...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Крушки, по-мекички и банани. Резултата е фатално безупречен

ти само на круши и банани ли караш а

:ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти само на круши и банани ли караш а

:ohmy:

Всякакви плодове предимно. Месцето е за гевезък...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всякакви плодове предимно. Месцето е за гевезък...

то ако са ти лениви червата файда йок какво ще ядеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално е на всеки млад се случва дори и на мен, плодовете и зеленчуците е спасението! Пих едни витамини на сашета "Биобаланс" помага също. Тъй, като съдържа спомагателни бактерии за бързата обмяна на веществата, и спомага работата на стомаха и червата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

то ако са ти лениви червата файда йок какво ще ядеш

Не съм съгласен. Аз наблягам на ябълките, но ако има нужда като хапна повечко крушки и съм като реактивен двигател.... Разбира се за всеки е различно, но що да не пробва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен. Аз наблягам на ябълките, но ако има нужда като хапна повечко крушки и съм като реактивен двигател.... Разбира се за всеки е различно, но що да не пробва...

някои ядем и месо

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно чаша кафе с една цигара сутрин дава моментален резултат, но не го препоръчвам. :)

Иначе това което казва haidukpikaso е вярно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някои ядем и месо

Лошо няма и аз го правя...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е бива ли такова нещо...Топчета били падали  Някой ядат пред компютъра... Отяде ми се сладоледа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами малко ми е неудобно да говоря за това, ама все пак се нуждая от някакъв съвет, затова ще използвам възможността тук и се надявам да намеря решение. От известно време ми е много трудно да ходя до тоалетна по голяма нужда, не съм сигурен какъв е проблема. Ама имам много газове и как да кажа, излизат все едни такива малки парченца, като топчета. Моля, ако някой е имал същия проблем да пише или ако знаете някакъв добър вариант за справявене със ситуацията - казвайте направо.

Печена тиква, братле или рачел също става... На другия ден "нещото" се плъзва като по ледената пързалка на Ариана ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам за какво говориш и аз имах същия проблем. И да, неприятно е, защото си задръстен от газове, а като отидеш в тоалетната и нищо не се случва. Определено трябва да ядеш повече плодове и зеленчуци, но и това не е най-доброто решение, защото пък те могат да ти ферментират в стомаха и става още по-зле дори. Ще си пръцкаш от тука до края на света :) Аз се оправих с Натуралакс, вземи си го от аптеката, действа безотказно. Ще изхвърлиш натрупаните гадории за нула време. Не на последно място след това обаче ще трябва д започнеш да се движиш малко повече, ако водиш по-заседнал живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами съжалявам, че темата не е толкова приятна, може би трябваше да предупредя, ама не мога да не обясня точно за какво става въпрос, защото наистина ми трябва решение. Ми пробвах всякакви неща засега, ама не помагат. Досега поне трима души ми казаха да пробвам кафе с цигара че работело безотказно, но не пуша. Натуралакс с рецепта ли е, какво точно е и как действа? Ами не мисля, че са ми лениви червата, досега чак такъв проблем не съм имал. Няма да обяснявам в повече детайли точно какво се случва в тоалетната, но определено не е приятно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами съжалявам, че темата не е толкова приятна, може би трябваше да предупредя, ама не мога да не обясня точно за какво става въпрос, защото наистина ми трябва решение. Ми пробвах всякакви неща засега, ама не помагат. Досега поне трима души ми казаха да пробвам кафе с цигара че работело безотказно, но не пуша. Натуралакс с рецепта ли е, какво точно е и как действа? Ами не мисля, че са ми лениви червата, досега чак такъв проблем не съм имал. Няма да обяснявам в повече детайли точно какво се случва в тоалетната, но определено не е приятно.

Сещам се поне за 10-тина бацила, от които може да ти се случват тези неща.

Предлагам да отидеш на лекар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, ами то сега по празниците с тия козунаци и непрестано ядене май по-зле станаха нещата  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хахах, абе човек ти още ли си с тоя проблем? Вземи някакви мерки да не стане сериозно  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, ами то сега по празниците с тия козунаци и непрестано ядене май по-зле станаха нещата  :(

е толкоз ли нямаш три левчета за едно блистерче Лаксал

жив да се почувстваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложения за избавяне от проблема ти като че ли ще продължат да "валят" от съфорумците... Моето такова ще са таблетки на билкова основа "Сена", които ги има в шишенце от по 30 или 100 таблетки. Има и такъв чай, но нали се сещаш, че както таблетките, така и чая, не са препоръчителни за продължителна употреба... тъй като организмът ти може да се приучи само по такъв начин да се освобождава от "ненужния багаж".

Ако неудобството продължи, по-добре се обърни към съответния лекар специалист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клизма. Ако имаш късмет, ще получиш бонус...Пристрастяване и омекване на китката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оценявам смешката, но не е смешно. Още вчера взех натуралакса, защото не издържах повече. За момента е добре, но днес ходих вече три пъти и не мога да разбера откъде толкова пък много има за изхвърляне. Трябва само да кажете колко време да пия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оценявам смешката, но не е смешно. Още вчера взех натуралакса, защото не издържах повече. За момента е добре, но днес ходих вече три пъти и не мога да разбера откъде толкова пък много има за изхвърляне. Трябва само да кажете колко време да пия?

Общо взето не знам що се набутваш със скъпите варианти. Все една "манжджа" има в тях. Приема е таблетка, драже, капсула или в каквато и да е форма да е оформена дозата, по една на ден, като се препоръчва да е вечерта. Срок няма установен. Пробваш да пропуснеш прием за ден-два-три и ако положението си остане "поправено", скатаваш опаковката на хладно и сухо място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предложения за избавяне от проблема ти като че ли ще продължат да "валят" от съфорумците... Моето такова ще са таблетки на билкова основа "Сена", които ги има в шишенце от по 30 или 100 таблетки. Има и такъв чай, но нали се сещаш, че както таблетките, така и чая, не са препоръчителни за продължителна употреба... тъй като организмът ти може да се приучи само по такъв начин да се освобождава от "ненужния багаж".

Ако неудобството продължи, по-добре се обърни към съответния лекар специалист.

а не - изобщо не пробвай с такива дето съдържат и грамче сена

:down:

сената не понася на всеки

да не ти описвам какви адски болки са - умрях не знам си колко си пъти от тая сена

първия път помня че беше чай, а втория път някакво марципанено блокче със сена

мани бегай

докато не открих Лаксал

LaxaL е съставен от фино преработени обвивки от семената на Psyllium, познат като най-мекия и безвреден лаксатив.

Той е богат на разнообразни фибри, които след намокряне увеличават и омекотяват изпражненията, подобрявайки моториката на червата

и изобщо не боли, не го усещаш изобщо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...