Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Stanislav Markov

Нещо разхлабително?

Препоръчан отговор

а не - изобщо не пробвай с такива дето съдържат и грамче сена

:down:

Лично съм използвала "Сена" само на таблетки и никакви странични ефекти не се проявиха. Това, което помага на един, вреди на друг, то това е ясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично съм използвала "Сена" само на таблетки и никакви странични ефекти не се проявиха. Това, което помага на един, вреди на друг, то това е ясно.

не всеки организъм я приема, точно това казвам

аз се скъсах от болки

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и мене ме боля зверски корема от сена, затова изягвам! Ама да знаеш, че докато се прочисти организма наистина се ходи до тоалетната. Много важно е да пиеш досттъчно вода, за да не се дехидратираш. Ти сам ще си почувстваш докога да пиеш и кога да спреш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами мисля, че ще продължа още малко, за да съм сигурен, че няма да се случи отново. Но поне засега положението е под контрол  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми аз не съм имал проблеми като съм пил - не ме е болял корема, няма газове щото то си действа като антиоксидант. Така че докогато и колкото си прецениш можеш да пиеш. Ама след като казваш, че "положението е под контрол" значи всичко е наред, нали така? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Внимавай с преяждането, че да не се задръстиш отново :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха, екстра съм си в момента. Вечер едно пия една таблетка и сутринта като стана директно се отправям към порцелановия трон без дори да трябва да пия кафенце :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...