Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Blue_Hulk

Мнение за един HDMI кабел

Препоръчан отговор

Здравейте! Какво мислите за този кабел HDMI Cable Е148000 AWM Style 20276 80 degrees 30V vw-1 ltk Не знам коя версия е! Ще направя ли по-добре ако си купя нов съвременен кабел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Какво мислите за този кабел HDMI Cable Е148000 AWM Style 20276 80 degrees 30V vw-1 ltk Не знам коя версия е! Ще направя ли по-добре ако си купя нов съвременен кабел?

Тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчайте ми някакъв добър кабел до 30 лв, да бъде с 1,4 версия и да бъде около 10 метра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър 10 метра за 30 лв не знам. 

1.HDMI HAMA 5 метра

2.HDMI HAMA 10 метра

Има и с феритни пръстени, но са по-скъпи!Препоръчвам ти тези, защото ползвам такъв и нямам никакви проблеми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам Хама са най-добри от към цена-качество. Hgh speed with ethernet си е 1.4

3 метра с ферити в Метро са 12лева, навсякъде другаде е над18 лева. Но 10 метра не знам дали имат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър 10 метра за 30 лв не знам. 1.HDMI HAMA 5 метра2.HDMI HAMA 10 метраИма и с феритни пръстени, но са по-скъпи!Препоръчвам ти тези, защото ползвам такъв и нямам никакви проблеми!

Голямо ли е предимството ако кабела е с феритен пръстен и въобще какво представлява този пръстен?Мерси, предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голямо ли е предимството ако кабела е с феритен пръстен и въобще какво представлява този пръстен?Мерси, предварително!

Ferrite

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да попитам още нещо!защо като пускам филм 3D, чрез DLNA интернет приложението "Samsung AllShare" самото 3D се различава в сравнение с това, когато пускам 3D филма, чрез HDMI кабела тоест от PC.Като плейвам филм и си слагам 3D очилата самото 3D е по-реалистично, а чрез DLNA, както се казва, не е толкова реалистично. Освен това чрез DLNA - приложението, 3D филма ми лъгва тоест самото видео не върви гладко, а като пускам от PC не се усеща толкова голям лъг, въпреки, че и там се забелязва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото всичко освен свързване посредством HDMI е шит!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как става поръчването на кабела тоест доставката платена ли е и по кого ми пращат доставката. В емаг няма ли да е по-добре да поръчам ако намеря http://hama-bg.com/bg/product-view/11479.html или друг подобен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай колега ''jonov'', но този пич е пълен аматьор и само като чух думичката ''дигитален'' мислех да спра клипа, но някак си издържах до края.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как става поръчването на кабела тоест доставката платена ли е и по кого ми пращат доставката. В емаг няма ли да е по-добре да поръчам ако намеря http://hama-bg.com/bg/product-view/11479.html или друг подобен?

http://hama-bg.com/bg/payment.html

Икономична - 4.80 лв.

Експресна - 6 лв.

пс. В Емаг е 75 лв. та дори да го поръчаш с експресна доставка ще ти излезе 23.39 лв. по-евтино. http://www.emag.bg/kabel-hama-high-speed-hdmi-plug-plug-ethernet-pozlaten-10-m-83073/pd/D2BRJBBBM/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай колега ''jonov'', но този пич е пълен аматьор и само като чух думичката ''дигитален'' мислех да спра клипа, но някак си издържах до края.

Поздрави.

Че какво те плаши думата "дигитален" ? HDMI си пренася дигитален/цифров сигнал и това не е грешно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...