Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

slavi91

Мнения за Samsung galaxy trend plus (S7580)

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги!

Решил съм да сменям сегашния си телефон (Нокиа C2-01) с нещо по-съвременно, но без да давам някакви суми от порядъка на 800-1000+ лв за тази цел.

Поразтърсих в нет-а първоначално най-евтините предложения на цени под 200лв, но след като разгледах и малко по-скъпите реших, че мога да дам още 50лв, за да взема нещо по-прилично.

Така изборът ми падна върху въпросния модел, но за него няма почти никаква информация- като тестове, ревюта, и т.н. Пак казвам, че става въпрос за Trend PLUS а не за Trend Lite, за който изчетох доста информация.

Като цяло от техническите характеристики, които прочетох изглежда много добро предложение за бюджета ми, а и доста ми харесва външно.

Знам също, че спрямо сегашния ми телефон ще е в пъти по-добър а и при положение, че ще бъде първият ми смартфон не съм кой знае колко взискателен.

Интересува ме единствено ,дали си заслужава моделът, да споделите от опит как се държи, защото скоро мисля да го взема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да за тези пари си заслужава модела. Един познат има точно този модел и е доволен. Не съм го чул да се оплаква.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да кажа какви са впечатленията ми, най-вече нещата които не ми харесаха в този телефон.

1. Произведен е в Китай, по какви причини не мога да кажа.

2. Батерията в първите седмици пада много бързо и трябват доста цикли на заряд-разряд за да влезе в нормален режим.

3. Версията на Андроид е 4.1, което си е вече доста стара версия за днешно време.

4. Дисплея от 4" е малък на фона на широко разпространените 5" и нагоре телефони.

Като за първи смарт телефон и непретенциозен потребител, ще останеш доволен от него. Аз предпочетох друг телефон в избора си.

P.S. Сега видях, че модела е малко по-различен от този който си избрал (S 7392), но нещата в общи линии се едни и същи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ,ти имаш предвид точно Trend Lite, който е малко по-различен. Разликите на хартия според мен са доста съществени:

РАМ: 768мбКамера: 5MP с автофокус, светкавица и HD видеорезолюция.Android 4.2 Jelly Beanдвуядрен процесор  1.2 GHz

А относно дисплея 4 инча ме устройва идеално.Надявам се да се включи още някой с точно този модел, който търся ,за да сподели впечатления от него .Интересува ме най-вече, дали работи всичко гладко без забивания и проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ,ти имаш предвид точно Trend Lite, който е малко по-различен. Разликите на хартия според мен са доста съществени:

РАМ: 768мбКамера: 5MP с автофокус, светкавица и HD видеорезолюция.Android 4.2 Jelly Beanдвуядрен процесор  1.2 GHz

А относно дисплея 4 инча ме устройва идеално.Надявам се да се включи още някой с точно този модел, който търся ,за да сподели впечатления от него .Интересува ме най-вече, дали работи всичко гладко без забивания и проблеми.

Единствения недостатък за мен е малкото оперативна памет. Иначе не е лошо телефончето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички, които  се включихте в темата.

Радвам се, че и вие подкрепяте избора ми. затова няма да се колебая повече и ще си го купя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поръчах си телефона и до ден, два предполагам ще дойде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колеги а как стоят нещата с първото зареждане, че съм забравил. Кога и колко часа да я заредя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първите ми впечатления са много добри. С една дума телефонът е перфектен, до момента не съм намерил нищо дразнещо у него и всичко работи перефектно и бързо :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе и 768мб рам са си достатъчни според мен. Особенно ако не заделя за GPU-то ! Дори и моят кютюк Optimus 2X с 512мб рам и 380 използваема заради GPU-то, android 4.4.2 пак си върви добре, ама не става за мултитаскинг. Ако е за едно-две отворени неща и няколко таба в браузъра - може да ги държи отворени, но натовариш ли го повече почва да се задъхва и когато му посичиш някое "минимизирано" нещо - почва да ти зарежда наново. Но 768мб е добре според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...