Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Новини от света на Linux дистрибуциите.

Препоръчан отговор

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Потребителите на СтотинкаОС вече могът да се радват на sos-easy-install - Графично приложние разработено от екипа на sOS, с която помощ потребителите ще могат да инсталират лесно допълнителен софтуер

Аз съм твърд противник да се нагажда операционната система към интелектуалното ниво на най- некомпетентните потребители. Такива потребители трябва да ползват само това, което могат да си позволят. В п

Тоя форум всеки изминал ден заприличва на все повече на клозет ,постоянно някакви виртуални битки и безмислени спорове кое е по-добро и т.н.Много от старите муцуни спряха да пишат именно поради тоталн

Публикувани изображения

Wine е просто една измамна реклама, като ти потрябва нещо то не работи.
И кво ми дреме на мене, че хиляди боклуци които не ми трябват уж били работели след 3 часа ръчкане.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Белгиеца написа:

Wine е просто една измамна реклама, като ти потрябва нещо то не работи.

На крив х*й... :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Сафия вече е 23 април, значи според обещанията на ето тези 
https://xubuntu.org/download#lts
трябва да може вече да се сваля Ксубунту 20.04 от български сървър.
Ама африканците не се славят с голяма точност, при тях междуградските автобуси тръгват като се съберат достатъчно пътници.
Ще видим дали няма да стане 23-ти по часовата зона в Калифорния, преди да го пуснат ефективно за сваляне.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Белгиеца написа:

В Сафия вече е 23 април, значи според обещанията на ето тези 
https://xubuntu.org/download#lts
трябва да може вече да се сваля Ксубунту 20.04 от български сървър.
Ама африканците не се славят с голяма точност, при тях междуградските автобуси тръгват като се съберат достатъчно пътници.
Ще видим дали няма да стане 23-ти по часовата зона в Калифорния, преди да го пуснат ефективно за сваляне.

Дръж

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

За бетата се знае вече, че я има. Аз мисля, че говори за официалната версия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Валсо написа:

За бетата се знае вече, че я има. Аз мисля, че говори за официалната версия.

Цитат

Ubuntu 20.04 was released on Thursday April 23, 2020.

Е значи баш днес ще излезре  тоест не са закъснели

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Е значи баш днес ще излезре  тоест не са закъснели

Не са, ама наш гениален Бангиец очаква официалната версия да е налична, когато в България стане 00:00 ч. и съответно 23 Април. :D Той си мисли, че вселената около него се върти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пф Гном 3.36 ще трябва да го видя

преди 2 минути, Валсо написа:

Не са, ама наш гениален Бангиец очаква официалната версия да е налична, когато в България стане 00:00 ч. и съответно 23 Април. :D Той си мисли, че вселената около него се върти.

Или си мисли че българските огледала  получават по наше време хехе

Дебиан 10 се "роди" с 8 часа закъснение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, ninov написа:

здравейте някой знае ли кога ще излезе linux mint uliana на форума на линукс минт няма никаква информация 

Linux Mint, никога не са определяли точни дати за излизане на новите си версии. Обикновено става 2-3 месеца след излизането на Ubuntu-то, на което са базирани.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ninov написа:

здравейте някой знае ли кога ще излезе linux mint uliana на форума на линукс минт няма никаква информация 

Мозо уж обеща за през юни че щяла да излезе, ама да видим колко ще е вярно.

преди 8 часа, petie1 написа:

Като не ти разбира главата от роден български език, кво само се обаждаш ?
Дръж го ти !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те ти го бе този имидж е от вчера, ако мислиш, че днешния ще има разлика - само в името, ще го преименуват на xubuntu-20.04-desktop-amd64.iso и тва е.

Все пак, който иска може да си чака официална покана до довечера и да гледа стрелките на часовника през това време.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

Като не ти разбира главата от роден български език, кво само се обаждаш ?
Дръж го ти !

Този ще е само ще му сменят името без Бета и готово както каза горещо копеле хехе

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Hot Bastard написа:

Те ти го бе този имидж е от вчера, ако мислиш, че днешния ще има разлика - само в името, ще го преименуват на xubuntu-20.04-desktop-amd64.iso и тва е.

Все пак, който иска може да си чака официална покана до довечера и да гледа стрелките на часовника през това време.

Аз му кусах попарата на този вече в началото. Като го свалих първият му вариант уж работеше, после като почна да се апдейтва след два дена и стана едно мазало, ама баш както те си предупреждаваха, че не е за стабилна работа, а си правят опитити разни.
Ще ги изчакаме търпеливо да им дойде кефа, или по-точно да се събудят ония хамериканците, щото явно от Каноникъл ги е страх от тях да не вземат да се почувстват пренебрегнати нещо, че е пусната финалната версия ( да не е пробна) докато са спали под юргана.
Абе страх ги е от господарите и треперят горкичките.

преди 1 час, petie1 написа:

... хехе

Хи хи хи , вие у вашата веганска секта баш дабианците като ви е страх от snap кво се вълнувате излишно от убунтутковци ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Белгиеца написа:

Аз му кусах попарата на този вече в началото. Като го свалих първият му вариант уж работеше, после като почна да се апдейтва след два дена и стана едно мазало, ама баш както те си предупреждаваха, че не е за стабилна работа, а си правят опитити разни.
Ще ги изчакаме търпеливо да им дойде кефа, или по-точно да се събудят ония хамериканците, щото явно от Каноникъл ги е страх от тях да не вземат да се почувстват пренебрегнати нещо, че е пусната финалната версия ( да не е пробна) докато са спали под юргана.
Абе страх ги е от господарите и треперят горкичките.

Ама то тва, че е финална версия не е гаранция, че няма да има проблеми. Обикновено минават няколко месеца докато го поизчистят. Една версия на Убунту - 17.10, чупеше биосите на някои лаптопи и хората сума ти машини хвърлиха в коша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Белгиеца написа:

Хи хи хи , вие у вашата веганска секта баш дабианците като ви е страх от snap кво се вълнувате излишно от убунтутковци ?

Ubuntu е внук на Дебиан така че е нормално  да ни е интересно... А ти се радвай на това че негрите те контролират със snap(и без това си мечтаеш даа опъваш негърки).. И чакай да ти се роди новото животно....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ninov написа:

белгиец като гледам пак няма да спиш да чакаш новия хубунту

E ония от Аляска още не са се разсънили, трябва тях да ги чакаме да се приберат от лов на бели мечки и тогава ще го пуснат.
Пък и от Сиатъл вероятно трябва да си кажат тежката дума микромеките, преди да види зелена светлина ксубунтуто.
Живеем в свят на сложни зависимости и началниците са на другия край на Земята.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Белгиеца написа:

E ония от Аляска още не са се разсънили, трябва тях да ги чакаме да се приберат от лов на бели мечки и тогава ще го пуснат.
Пък и от Сиатъл вероятно трябва да си кажат тежката дума микромеките, преди да види зелена светлина ксубунтуто.
Живеем в свят на сложни зависимости и началниците са на другия край на Земята.

Ко става роди ли ти се животното?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, petie1 написа:

Ко става роди ли ти се животното?

http://cdimage.ubuntu.com/xubuntu/releases/

пуснали са го тука гадовете ама на сайта им няма никой още, вероятно бутат напред самото гадно убунту, свалил съм го вече.
Свалил съм и кубунту и убунту и убунтустудио да има да си инсталирам и пробвам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Белгиеца написа:

http://cdimage.ubuntu.com/xubuntu/releases/

пуснали са го тука гадовете ама на сайта им няма никой още, вероятно бутат напред самото гадно убунту, свалил съм го вече.
Свалил съм и кубунту и убунту и убунтустудио да има да си инсталирам и пробвам.

А да ти е честито орева света за тва животно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване