Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

luckyboy

Новини от света на Linux дистрибуциите.

Препоръчан отговор

преди 22 минути, Trading написа:

Иванчо, гадже имаш ли?

Да, Марийка

Тя, знае ли?

Як виц но какво общо има с поста който съм писал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, petie1 написа:

Як виц но какво общо има с поста който съм писал?

преди 1 час, petie1 написа:

има опасност да отблъснат хората от Линукс

Търсенето е 1%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Trading написа:

Търсенето е 1%

Добрееееееее още един Джокер се показа или си огледало на Джокер белгийски :) Ходи в Уиндоус темата да  видиш как шляпат у терминала и ги питай що го правят хехе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Добрееееееее още един Джокер се показа или си огледало на Джокер белгийски :) Ходи в Уиндоус темата да  видиш как шляпат у терминала и ги питай що го правят хехе

Ама там не му викат терминал, а CMD. Според тях не било същото. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, vasettoo написа:

За бога, братя, блокирайте ги и Вие!

За да няма кой да предупреди начинещите, че в линуксите всичко минава през терминала и не правят нарочно графичен фронт-енд за много от програмите им.
Истината най-много боли, особено когато има нещо срамно да се крие на всяка цена.
Достатъчно е всеки които обмисля да пробва някакъв линукс, първо да отиде на сайта на убунту и да поразгледа по какъв начин стават обясненията там. Всичко се случва с писане у терминала, без терминал нищо не могат да обяснят.
А Уиндоус си работи и без да го знаеш даже че го било имало черния прозорец.
Андроид х86 също си работи без нужда от терминал за начинаещите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, plamen74 написа:

Ама там не му викат терминал, а CMD. Според тях не било същото. :D 

Неее вече му викат Powershell :D

Е го бе гуруто на Линукс Джокер белгийски пак изгря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, petie1 написа:

Добрееееееее още един Джокер се показа или си огледало на Джокер белгийски

Студено

преди 7 часа, plamen74 написа:

Ходи в Уиндоус темата да  видиш как шляпат у терминала и ги питай що го правят хехе

Пращаш ме за зелен хайвер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Белгиеца написа:

За да няма кой да предупреди начинещите, че в линуксите всичко минава през терминала и не правят нарочно графичен фронт-енд за много от програмите им.
Истината най-много боли, особено когато има нещо срамно да се крие на всяка цена.
Достатъчно е всеки които обмисля да пробва някакъв линукс, първо да отиде на сайта на убунту и да поразгледа по какъв начин стават обясненията там. Всичко се случва с писане у терминала, без терминал нищо не могат да обяснят.
А Уиндоус си работи и без да го знаеш даже че го било имало черния прозорец.
Андроид х86 също си работи без нужда от терминал за начинаещите.

белгиец понеже само лъжеш че в уиндолс всичко работи без терминал ще ти дам колкото пари изкаш ако успееш да инсталираш на компютъра ми уиндолс и линукс и боот лоадера на уиндолс да зарежда и двете ос без писане в цмд ще ти информирам че това е непосилна задача и за идола ти мозо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, ninov написа:

белгиец понеже само лъжеш че в уиндолс всичко работи без терминал ще ти дам колкото пари изкаш ако успееш да инсталираш на компютъра ми уиндолс и линукс и боот лоадера на уиндолс да зарежда и двете ос без писане в цмд ще ти информирам че това е непосилна задача и за идола ти мозо

Нещо такова ли имаш предвид? Първият резултат в Google.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ninov написа:

боот лоадера на уиндолс да зарежда и двете ос без писане в цмд

На боота  можеш само да си избереш коя ОС искаш ама и двете да зареждат заедно и най-големият хакер едва ли ще успее да се справи със задачата .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Trading написа:

Студено

Пращаш ме за зелен хайвер

То чак пари че си огледало на Джокер белгийски но  добре и аз мога тая игра все пак съм Близнаци :)

Шляп шляп у терминала в Windows 10

Що така бре Миме шляпат у тоз пуст терминал дори и на прехвалената ОС с най добро ГПИ? :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ninov написа:

белгиец понеже само лъжеш че в уиндолс всичко работи без терминал

При мен лаптопите и десктопите в магазините ги продават с предварително инсталиран в тях Уинодоус, който си работи едно 10 годинки без да съм му пускал черния прозорец за нищо.
Да бе , от 2010 до 2020 с Уиндоус 7 не ми е трябвал терминал, а в убунту без него просто не може, един Wine не можеш да си подкараш без него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, petie1 написа:

То чак пари че си огледало на Джокер белгийски

Също като теб

преди 59 минути, petie1 написа:

Що така бре Миме шляпат у тоз пуст терминал дори и на прехвалената ОС с най добро ГПИ?

Фалшиво

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, RudeBoy написа:

Нещо такова ли имаш предвид? Първият резултат в Google.

не съм го инсталирал с тази програма но без програма не става боот лоадера на уиндолс не го вижда този на линукс

преди 1 час, adersa написа:

На боота  можеш само да си избереш коя ОС искаш ама и двете да зареждат заедно и най-големият хакер едва ли ще успее да се справи със задачата .

боот на дъното ми е много орязано и нямам друга опция освен windows боот менажера

преди 30 минути, Белгиеца написа:

При мен лаптопите и десктопите в магазините ги продават с предварително инсталиран в тях Уинодоус, който си работи едно 10 годинки без да съм му пускал черния прозорец за нищо.
Да бе , от 2010 до 2020 с Уиндоус 7 не ми е трябвал терминал, а в убунту без него просто не може, един Wine не можеш да си подкараш без него.

белгиец помисли си защо всички могат да го подкарат и вине и снап само ти не можеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, ninov написа:

... вине...

Не всичко може да се подкара под Wine, но пък можеш да си ползваш и Адоб програмите под Линукс, стига да знаеш как! ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, plamen74 написа:

Не всичко може да се подкара под Wine, но пък можеш да си ползваш и Адоб програмите под Линукс, стига да знаеш как! ;) 

то че не всичко може да се подкара под Wine е ясно става въпрос за самия Wine .То затова и линукс не става за офис компютър 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, ninov написа:

то че не всичко може да се подкара под Wine е ясно става въпрос за самия Wine .То затова и линукс не става за офис компютър 

Напротив, става и то с MS офис ако искаш! ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, plamen74 написа:

Напротив, става и то с MS офис ако искаш! ;) 

незнаех че и мс офис върви не бях пробвал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мхм, компютър на който няма MS Office, значи не става за офис компютър. Евала :D

Затова в нашия офис всички компютри съм ги мигрирал към Linux, гледам движат си мултимилионния бизнес без засечки ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, plamen74 написа:

Аз знам как става, един твърд диск за 15 евро от амазона и си подкарвам фотошопа колкото си искам на Уиндоус 10 версия 1511 като бял човек и всичко работи. А за линуксите имам 2 други твърди диска, единия в компютъра а другия до него на 15 см.
Така и така софтуерът от Никон не може да бъде подкаран на Wine, по-добре е човек да си ползва и Уиндоус ( без да го пуска из интернет де).
За двата ми никона имам една торба обективи и си ги сменямп както ми е кеф, що па де не правя същото и с твърдите дискове за компютъра, той да не е по-малко заслужаващ внимание от един глупав фотоапарат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Trading написа:

Фалшиво

Кое е фалшиво че си шляпат у терминала в тмата за Уиндоус ли?

Аз съм първия който почна да се бъзика с Джокер белгийски  за глупостите му за терминаала  :) И ме блокира щот му казах че си го бъзикам яката :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Белгиеца написа:

Аз знам как става, един твърд диск за 15 евро от амазона и си подкарвам фотошопа колкото си искам на Уиндоус 10 версия 1511 като бял човек и всичко работи. 

Не позна, опитай пак! ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казваме му DOS-прозорец и си стискаме ръцете! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...