Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

NikoiN7

PSP-то ми не иска да стартира с батерия.

Препоръчан отговор

Няма проблем, когато е на зарядно, но когато сложа батерията и го изключа от зарядно си работи 5-10 минутки, след това се изключва и не иска да се пусне. Свети зеленото LED отдясно, но на екрана не излиза нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Одрискала се е батерията. Има инструменти (софтуерни) за оправяне на проблема. В еБай има батерии, по 2-3 лева излизат!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От eBay не искам да купувам, сигурно ще е 1 седмица доставката. На 20 метра от блока ми има сервиз за компютри. Да попитам там? Все пак портабълите са стар модел... Дали ще имат батерии?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли ще имат, освен това една седмица е нищо, по-добре ли е да дадеш 30 лева, като може за 3?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Одрискала се е батерията. Има инструменти (софтуерни) за оправяне на проблема. В еБай има батерии, по 2-3 лева излизат!

За какви батерии става въпрос?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3 лева е една батерия за ръчен часовник - направете си сметка за какво става на въпрос  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3 лева е една батерия за ръчен часовник - направете си сметка за какво става на въпрос  :)

Аз ли грешно разбирам или е нещо друго.Това което схванах е,че му е заминала батерията на лаптопа.А една батерия не е 3 лева,а много повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ли грешно разбирам или е нещо друго.Това което схванах е,че му е заминала батерията на лаптопа.А една батерия не е 3 лева,а много повече.

Плейстейшън Портабъл, не лаптоп. Батерията не е 3 лева. Оказа се, че е 15 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се аз грешно разбрах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 3 лева имах батерия от еБай и работеше както си трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма проблем, когато е на зарядно, но когато сложа батерията

Да не би да искаш да ни кажеш, че вадиш батерията пускаш зарядното, ползуваш PSP-то и след това слагаш батерията, която е събирала междувреммено прах нейде наоколо ...Аз не съм чул до сега на устройство, чиято батерия да се самозарежда, докато си стои извадена на масата или на бюрото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

PSP е устройство с много специфична батерия. Дори и да е заредена, ако софтуерът и е повреден, няма да тръгне, което е най-вероятната причина за случващото се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би да искаш да ни кажеш, че вадиш батерията пускаш зарядното, ползуваш PSP-то и след това слагаш батерията, която е събирала междувреммено прах нейде наоколо ...Аз не съм чул до сега на устройство, чиято батерия да се самозарежда, докато си стои извадена на масата или на бюрото.

Искам да кажа, че плейстейшъна работи на зарядно, но не и на батерия. Също така и става, когато е на зарядно и батерия, но трябва да е пуснат, докато е бил на зарядно, без батерия. Така се зарежда батерията, не от въздуха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А докато е на зарядно с батерия и извадиш зарядното какво става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправи се :) Сигурно е било, защото не го използвах към месец-два. Трябваше просто да го разцъкам :)

А докато е на зарядно с батерия и извадиш зарядното какво става?

Както казах по-рано - работеше 5-10 минутки и се изключваше, последвано от проблеми със стартирането.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...