Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Десислав Петров

Лаг при игри

Препоръчан отговор

Здравейте!Извинете ме ако темата не е за тук но съм нов във форума и видях още няколко теми за лаг при определени игри.При мен проблема обаче не е при определена игра а при много и не говоря за най-новите -call of duty mw2, black ops,nfs rivals , а за по слаби игри като nfs shift и т.н.даже и wolfenstein (2001). При повечето покривам даже максималните изисквания и пак лагят.Играя на лаптоп (знам добре,че лаптопите не са за игри,но нямам друг компютър) и преди игрите които играя сега не лагеха като сега (става въпрос за ВСИЧКИ игри които имам - отвреме на време лаг (10-9 фпс) и после се оправя (на 40-60 фпс).Конфигурацията ми е :post-348450-0-31851500-1397660240_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви температури държи при игра ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами 70-80 градуса...

Почистван ли е скоро ? Не са ниски температурите, но като се има предвид че става на въпрос за лаптоп си е кажи-речи нормално...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почистван ли е скоро ? Не са ниски температурите, но като се има предвид че става на въпрос за лаптоп си е кажи-речи нормално...

Не е чистен скоро, а и за температури говорим все пак за амд.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е чистен скоро, а и за температури говорим все пак за амд.

Няма значение АМД ли е или не, въпроса е че трябва да се почиства редовно за да функционира охладителя  пълноценно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...