Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

iDevil

HTC One - Дисплемен проблем

Препоръчан отговор

Здравейте, хора докато чистих моето бебче е влязало част припарат в дисплея и стана целия във черно и вода.Та аз си го исуших пробвах с ориз да попиче от дисплея но не стана.По късно почна да примигва и изведнъж дисплея спря бутони знук светят и работят..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито,

спазил си инструкциите "така не се прави",

сега си приготви 300+ лв за екран за ремонт отделно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама какво очаквате ?

Дисплеи се чистят със съвсем леко навлажнена кърпичка, по възможност силиконова !

Другия път да знаете... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз живея в Германия .. там колко ще излезе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май средния пръст си остана за тебе, нали ?

С какви препарати си го чистил ? Как ще влезне в дисплея ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че ще е евтино да се ремонтира. Разбира зависи и каква повреда сте нанесли на апарата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eми на първия който излете миналото лято и смисъл то пак се вклучва и премига на време и посля спря после пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То предполагам, че ще трябва да му сменя и дигатайзера, не само дисплея. Не знам как го е олял, че да вкара и вода вътре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колкото и на антрактида

цената е еднаква навсякъде въпроса е да имаш гаранция 

но и някой да е достатъчно болен че да я признае

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не го олях аз го чистих отзаде наметала и е влязало погрешка в буксата и от там така.Еми ако го сложа в спир или орис дайте идеии, и има гаранция обикновенно един дисплей стува 100 лева и поправка 150 лева може да излезе и аз съм в Германия става 75 евро?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

..Еми ако го сложа в спир или орис..

Значи направо искаш да го довършиш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хващай отверката, пръскай го на парчета и подсуши със сешоар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мене ме е страх да го отворя нямам инструменти + гаранция пада

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мене ме е страх да го отворя нямам инструменти + гаранция пада

Еми тогава го давай на сервиз. Що си отворил тема ? Не искаш да го отваряш, не искаш да го даваш не сервиз...еми с какви ритуали очаквате да се "оправи" ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С кой да инструмент да го отворя кажи ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С кой да инструмент да го отворя кажи ми

Еми зависи какви са ти болтовете. На някои телефони е с 3-ка, а на други ти трябва само кръстачка. Твоя с какви е ?

И като издърпваш капака, много, ама много внимателно ! Може да има лентови кабели на задния панел, ама ме съмнява, би трябвало да контактуват с платката с пинчета. И когато му махаш платката, пак много внимавай ! Да не скъсаш някой лентов кабел за дисплея или тъча. Не я дърпай силно.

Но пак ти препоръчвам, отивай на някакъв сервиз ! Накрая да не го счупиш тотално и аз да излезна виновен. Така, че...премисли хубаво какво правиш !

Едит : Тоя HTC One е неразглобяем, не си направих труда да погледна в заглавието какъв ти е телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не го олях аз го чистих отзаде наметала и е влязало погрешка в буксата и от там така.Еми ако го сложа в спир или орис дайте идеии, и има гаранция обикновенно един дисплей стува 100 лева и поправка 150 лева може да излезе и аз съм в Германия става 75 евро?

Доста оптимистично: най-малкото х2 ако само дисплея е повреден или направо нов телефон ако има повреди и по платката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми зависи какви са ти болтовете. На някои телефони е с 3-ка, а на други ти трябва само кръстачка. Твоя с какви е ?

И като издърпваш капака, много, ама много внимателно ! Може да има лентови кабели на задния панел, ама ме съмнява, би трябвало да контактуват с платката с пинчета. И когато му махаш платката, пак много внимавай ! Да не скъсаш някой лентов кабел за дисплея или тъча. Не я дърпай силно.

Но пак ти препоръчвам, отивай на някакъв сервиз ! Накрая да не го счупиш тотално и аз да излезна виновен. Така, че...премисли хубаво какво правиш !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В кой град си в Германия

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...