Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Blue_Hulk

Компютъръ изведнъж заби

Препоръчан отговор

Здравейте! За първи път видях как компютърът заби и не работи нищо, а само мишката се движеше. Не знам дали причината е в някоя програма защото тъкмо опитах да отворя някаква програма (забравих коя програма) и изведнъж заби цялата ОС. Опитах да пусна диспечера на задачите от клавиатурата, но нищо не стана. Оставих така около 10-15 мин. и постепенно стигна до черен екран после постепенно взе да показва един прозорец тоест грешка, че диспечера на задачите не може да се стартира изчаках още малко, но ефекта беше ужасно бавен и реших да направя директно рестарт на машината за да избавя компютъра от мъки защото имах чувството, че се мъчи ужасно много.За първи път се случва това и ми е странно защо стана така. Как да проверя дали всичко работи нормално тоест температури и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! За първи път видях как компютърът заби и не работи нищо, а само мишката се движеше. Не знам дали причината е в някоя програма защото тъкмо опитах да отворя някаква програма (забравих коя програма) и изведнъж заби цялата ОС. 

Oт програмата е.Трябва като направи същия номер,да я запомниш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Открих причината!

Публикувано изображение

Този видео файл е записан с програма action! След края на играта тоест fifa11 се опитах да вляза в програмата (иконата и показваше буква R, тоест все още записва..., но аз спрях записа!) не ме пускаше и реших да изключа процеса и от задачите и тя се изключи, но както виждате на файла му липсва "време/продължителност" тоест файла е развален.
И все пак нормално ли е целия компютър да забива заради един развален файл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да понякога се случва. Не оставяй компютъра 10-15 минути да се мъчи. Ако се налага го рестартира чрез бутона ресет или чрез Power бутона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да понякога се случва. Не оставяй компютъра 10-15 минути да се мъчи. Ако се налага го рестартира чрез бутона ресет или чрез Power бутона.

Правилно се съмнявах тоест наистина компютърът се мъчи и започва да се нагрява се едно пуснах тежка програма или игра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правилно се съмнявах тоест наистина компютърът се мъчи и започва да се нагрява се едно пуснах тежка програма или игра?

Кое се нагрява? Не е нормално нещо да грее и температурите да са ти нормални.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое се нагрява? Не е нормално нещо да грее и температурите да са ти нормални.

Не знам дали се нагрява, но предполагам когато един компютър се мъчи не започва ли да се нагрява тоест да си вдига температурата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали се нагрява, но предполагам когато един компютър се мъчи не започва ли да се нагрява тоест да си вдига температурата ?

За тази цел в компютъра има охлаждане на захранване, процесор, видеокарта и т.н Като се натовари системата да не се вдига температурата и да прегрее дадения хардуер. Ако ти се нагрява кутията вероятно имаш вентилатор който не работи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тази цел в компютъра има охлаждане на захранване, процесор, видеокарта и т.н Като се натовари системата да не се вдига температурата и да прегрее дадения хардуер. Ако ти се нагрява кутията вероятно имаш вентилатор който не работи. 

Не! нямам никакви проблеми с температурите  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не! нямам никакви проблеми с температурите  :)

Ако ПС забива само заради този файл значи няма проблеми. Просто не го пускай и толкоз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ПС забива само заради този файл значи няма проблеми. Просто не го пускай и толкоз.

Напоследък action крашва и не ще да реагира, а файла не може да се запамети и така се разваля. Мисля, че проблема е в това, че програмата е кракната.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напоследък action крашва и не ще да реагира, а файла не може да се запамети и така се разваля. Мисля, че проблема е в това, че програмата е кракната.

Когато една програма е кракната може да очакваш всякакви изцепки и проблеми. Поне от опита, който имам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...