Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Малкия стар войник

Продукт срещу газове?

Препоръчан отговор

Добър вечер колеги :)Баща ми от няколко дни, има много неприятни "газове" , корема започна да му се надува, да му става тежко след като хапне малко и т.н.! Да споделите мнение за някой добър продукт срещу газове? Благодаря предварително :)П.п. Весело посрещане на Великденските празници   :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е само той така. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опръцкахте ли се ве :wub:  Аз не съм , ма съм чувал, че това помагало :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам по принцип, и не аз нямам такъв проблем. Ама чувам доста познати се оплакват. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвам по принцип, и не аз нямам такъв проблем. Ама чувам доста познати се оплакват. :)

И да си к,во - то човещинка :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер колеги :)Баща ми от няколко дни, има много неприятни "газове" , корема започна да му се надува, да му става тежко след като хапне малко и т.н.! Да споделите мнение за някой добър продукт срещу газове? Благодаря предварително :)П.п. Приятно изкарване на Рождество Христово :)

Рождество Христово? WTF? Не е зле малко обща култура да има...  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е само той така. :)

Разбирам, че не е само той, но му става неприятно когато започне в корема нещо да му става, същото време да изпуска газовете пред колегите си. Както и на всеки човек, така мисля аз :)

Не му помага скала!

Рождество Христово? WTF? Не е зле малко обща култура да има...  :)

Не ти разбрах мисълта? Какво имаш впредвид?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбирам, че не е само той, но му става неприятно когато започне в корема нещо да му става, същото време да изпуска газовете пред колегите си. Както и на всеки човек, така мисля аз :)

Да де, ясно кофти е. Най-правилно е да се прегледа при личния, макар и за нещо толкова "безобидно". :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Не му помага скала!...

Ами виж по-долу коментарите-има и други предложения ;)  Дано нещо помогне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти разбрах мисълта? Какво имаш впредвид?

Имах предвид, че е малко рано отсега да честитиш Рождеството, което е чаааак на 25 декември. Както и да е, дано да намерите решение. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори.!!! Ще пробвам един друг продукт, които ми казаха сега :)Пожелавам на всички да чукнат яйцата подобаващо :)П.п. Исках да кажа, че Ви, пожелавам приятно изкарване на Великденските празници ;)Моя грешка за което се извинявам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ади ся,момчето учтиво и честити все пак-то се подразбира (простено му е)

Публикувано изображение

Пожелавам на всички да чукнат яйцата подобаващо :)

Аз почвам след малко да ги чукам :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах предвид, че е малко рано отсега да честитиш Рождеството, което е чаааак на 25 декември. Както и да е, дано да намерите решение. ;)

Моя грешка, имах впредвид весело посрещане на Великденските празници :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От варените яйца какви газове се получават само... Да не си в асансъор на тясно с някой преял с варени яйца....мирире на запъртък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От варените яйца какви газове се получават само... Да не си в асансъор на тясно с някой преял с варени яйца....мирире на запъртък.

Прав си, но бащата дори и да не хапне пак има газове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер колеги :)Баща ми от няколко дни, има много неприятни "газове" , корема започна да му се надува, да му става тежко след като хапне малко и т.н.! Да споделите мнение за някой добър продукт срещу газове? Благодаря предварително :)П.п. Весело посрещане на Великденските празници   :)

Ако е само от няколко дни-не е проблем,във всяка аптека без рецепта ще му предложат няколко препарата /Еспумизан например,но сега има по-нови/.Ако това е редовно,тоест независимо от храната винаги има дискомфорт,има недостатъчност на храносмилателни ензими /например ако неща не е наред с жлъчката.../Препарати от рода на Мезимфорте се дават без рецепта.Например Ензимил е с повече /7/ензима /и е по-добър

Прав си, но бащата дори и да не хапне пак има газове.

Това показва,че храната престоява много в чревния тракт и води до гнилостни и ферментационни процеси,при които се образуват газове.Запек има ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е само от няколко дни-не е проблем,във всяка аптека без рецепта ще му предложат няколко препарата /Еспумизан например,но сега има по-нови/.Ако това е редовно,тоест независимо от храната винаги има дискомфорт,има недостатъчност на храносмилателни ензими /например ако неща не е наред с жлъчката.../Препарати от рода на Мезимфорте се дават без рецепта.Например Ензимил е с повече /7/ензима /и е по-добърТова показва,че храната престоява много в чревния тракт и води до гнилостни и ферментационни процеси,при които се образуват газове.Запек има ли?

Не запек няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не запек няма.

тогава остава лошо храносмилане...Дали няма прегъната жлъчка или камъни в жлъчката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тогава остава лошо храносмилане...Дали няма прегъната жлъчка или камъни в жлъчката?

До сега не се е оплакал, болки в областта на жлъчката.! Но много често има болки в гърба, сутрин когато стане започва да му се повдига, но след това се оправя. Отказва да иде на лекар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...