Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Раев

Проблем с driver-a на видео картата

Препоръчан отговор

Днес брат ми инсталира една игра, тя влезна разгледа я и рестартира компютъра (видял, че така пише в сайта - след инстала да го ресне).След това аз отидох при него да видя, какво е станало, НО картината на екрана беше изрязана отдолу и от дясната страна.Иконите бяха изрязани и като преместя някакъв прозорец след него оставаше следа.И преди беше малко изрязано отдолу, но не чак толкова колкото сега.След това влезнах в Devices и видях, че на видео картата имаше удавителен знак. Сложих и драйвър наново, но нищо не си промени.Реших да оправя поне ерора, на играта - could not load direct3x.Уж го имах (иначе как щях да играя други игри, които го изискват ?!?), не отпада и варианта проблема да е в играта.И така инсталнах наново direct3x-а но не се оправи.Имате ли идеи какво да правя?Аз имам една - да преинсталирам уиндолса, но ще я направя в краен случай ако нищо друго не помогне.Компютъра е стар, но все още става за нещо. cpu - pentium4 2Ghz gpu - geforce fx 5500Главната ми цел е да оправя следите след местене на прозорец и изрязаните икони да си дойдат на мястото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега виждам, че е използвал 'Driver Booster' и сигурно тая програма е омазала всичко. :@Всичко е оправено просто е било от новия driver сложих по-стар и се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...