Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

FnTsTiC

Проблем със Google Play Store

Препоръчан отговор

Значи телефонът ми е Samsung Galaxy S Advance I9070 с Android 2.3.6. Проблемът ми е че като опитам да инсталирам " Fifa 14" от Google Play Store ми дава "Package file is invalid",но проблемът е само с това приложение. Пробвах и да ресетна датата на плей стора и да си рестартирам телефона ама пак не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази безплатната фифа е демо версия, на ден по 2-3 мача може да се играят (така съм чувал). По-добре си изтегли пълната версия от андроидския форум, няма да имаш проблеми с инсталацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих си апк-то на пълната версия на играта 1.3.4 както е в плей стора ама сега пък ми дава " Application not installed" като се опитам да инсталирам апк-то . Пробвах и от други сайтове да си сваля апк за пълната версия ама все ми дава че неще да се инсталира

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...