Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Wildzet

Лаг при counter strike

Препоръчан отговор

Здравейте, когато мръдна мишката и ми се появява адски лаг в counter strike 1.6. Да, играя я. Без да влизам в сървър в началното меню ми държи 100 фпс. Мръдна ли мишката пада на 7 ( само докато я мърдам ). Същото е и докато играя. От какво може да е проблема? Преди 10 минути преинсталирах играта и е същото :(  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само при тази игра ли имаш проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Играя world of warcraft wotlk и mop, които са доста по натоварващи игри. При тях ми върви с 100-130 фпс. В cs ми лаги като мръдна мишката. Влизам в сървър, вървя само направо и нямам лаг, но когато се отивам за завия наляво например лагва и то много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай играта на opengl или d3d, нормално е на software да сече... ако си инсталирал драйвери на асус за видеокартата ги разкарай и инсталирай такива на производителя на чипа. ако имаш инсталирани допълнителни тулчета на асус и тях разкарай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай играта на opengl или d3d, нормално е на software да сече... ако си инсталирал драйвери на асус за видеокартата ги разкарай и инсталирай такива на производителя на чипа. ако имаш инсталирани допълнителни тулчета на асус и тях разкарай

Инсталирах. Нямам друти "тулчета". Като пусна играта на D3D, цялата игра спира и ми изписва "Half Life спря да работи". На software ми изписа същото. Само на Opengl не спира така. НО пак имам лаг само когато мръдна мишката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

инсталирай си directx9 и пробвай пак. обаче когато е правена играта (half life 1)нямаше по нов от win95... ако ползваш vista/7/8 ще ти върви само с голям късмет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми обясниш за какво служи тази програма( какво прави) ? Иначе докато я инсталирам излезе: http://prikachi.com/images/589/7272589L.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

directx е език за графично програмиране, когато първоначално излезе HL беше необходим directx 7 за да работи. лайняндоус виста/7/8 идват с интегриран 10 и 11 но те не поддържат 7/8/9 за това трябва да си го инсталираш отделно.

http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=34429 ето линк към уеб инсталера, който ако не се инсталира ще е щото спряха поддръжката на xp. тогава инсталираш този:

http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=275

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах директ9 от първия линк. Играта тръгва точно за 15 секунди и пак ми излиза Half Life Launcher спря да работи. На Opengl, d3d и software става едно и също ( спира да работи ). Сега тегля директх9 от втория линк и ще видя след това дали ще има разлика :)

Такаа. Сега играта не спря цели 30 секунди и след това изписа същото, че е спряла да работи... Инсталирах директх от втория линк и пак същата работа. 30 издържа и пак като преместя мишката фпс-то става на 5 :/

М/у другото сега включих и world of warcraft и там като мръдна мишката фпс-то пада до 10. Снощи всичко си беше наред, не знам днес какъв е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...