Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Minecrafterbgt.t

Minecraft lag 1.6.4 - 1.7.2

Препоръчан отговор

Значи имам 1 такъв лаг как да го обясния постоянно като вървя, мърдам си мишката или гледам просто 1 овца как се движи "сече" това е при 1.7.2 и изобщо при 1.7+ версийте, а при 1.6.4 и надолу версийте нямам такъв проблем всичко си върви гладко като по вода.
Четох в интернет, че това било бъг, но нито намерих как да го оправя нито намерих от къде идва това "сечене"
Та въпроса ми, е ако някой е имал следния проблем и го е оправил да сподели малко информация и моля без да пишат хора по тази тема неща от сорта "и аз имам същия проблем как да го оправя ?...", "имам същия проблем..." и т.н 

Моля да пишат само и единствено хора, който знаят от къде е проблема или хора който са оправили следния "сеч"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По новите версии са тежки! Кажи си конфигурацията на компютъра ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5200+ 2.71 Ghz, 1.75 GB of RAM

Video card: Nvidia GeForce 7025/Nvidia nForce 630a

Има ли проблем, че съм с 64 бита операционна система а 32 бита уиндолс ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...