Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Grgev

Програми за игри

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам какви програми можете да ми препоръчате да олекотя лагът във игрите защото наскоро си преинсталирах уиндолсът на лаптопът ми.Освен директх и тн. има ли някакви други програми при който да намаля лагът на игри като фифа 2012 и 13 при предишният ми уиндолс вървяха без проблем затова реших да пусна запитване тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно не сте инсталирал нужните драйвери.Започнете от там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DirectX, не е точно програма :) Няма програми, които като се запуснат да дадат възможност игрите да вървят с по-добри минимални кадри или въобще по-добре. Само ще заемат допълнителни ресурси на системата.

Опишете модела на лаптопа си и от коя версия на Уиндоус преди преминахте на каква версия, с която сте сега. Врачки си нямаме и не можем през екрана на компютъра си,  да видим с какво разполагате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Gamebooster (iobit)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

DirectX, не е точно програма :) Няма програми, които като се запуснат да дадат възможност игрите да вървят с по-добри минимални кадри или въобще по-добре. Само ще заемат допълнителни ресурси на системата.

Опишете модела на лаптопа си и от коя версия на Уиндоус преди преминахте на каква версия, с която сте сега. Врачки си нямаме и не можем през екрана на компютъра си,  да видим с какво разполагате.

Лаптопът ми е Sony Vaio  VPCEH3S6E уиндолсът не ми е различна версия но направих пълна преинсталация за всеки случай.Иначе самата седмица е 7 ултимейт.Не знам дали нещо не съм збъркал найстина с драиверите.При предишната преинсталация нямах такива проблеми а драиверите не мисля че бяха по различни от тези в момента.

Все пак за това се обръщам към вас :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли си последните налични драйвери за GeForce 410m от сайта на Nvidia и ги качи на ново ( ако изобщо са качени )Ако в момента имаш драйвъри на видеото , то долу в дясно , до часовника трябва да имаш Nvidia Control Panel иконка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли си последните налични драйвери за GeForce 410m от сайта на Nvidia и ги качи на ново ( ако изобщо са качени )Ако в момента имаш драйвъри на видеото , то долу в дясно , до часовника трябва да имаш Nvidia Control Panel иконка.

Имам я иконката и драйверите :) Ама и мен ме съмнява че нещо е от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава,дай един шот от Devic Manager, да видим там какво е положението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко изглежда наред с драйверите.Казвате,че предишният ви Уиндоус е бил същият като настоящият.Остава вариантът самият Уиндоус да е прецакан по някакъв начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко изглежда наред с драйверите.Казвате,че предишният ви Уиндоус е бил същият като настоящият.Остава вариантът самият Уиндоус да е прецакан по някакъв начин.

Може ли да ми препоръчате някое добро копие на Уиндолс 7.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога,против правилата на форума е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...