Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

The Reaper

Трябва ли ми антивирусна програма ?

Препоръчан отговор

Бях позабравих, тези вечни дебати, за това коя е "най- добрата" антивирусна ... и т.н. Обаче днеска ненадейно се натъкнах на един клип който показва 5-6 из най- популярните програми, (безплатни) като - аваст, авира, мсе, комодо. и др. Та замислих се, и станах така един вид несигурен, дали съм защитен... Аз лично ползвам malwarebytes anti malware pro ( и съм наясно че това не е антивирусна програма), та това е единствената ми защита, до сега съм имал само един случай със зараза, а за отстраняването на което, Благодаря! на HJT Team. И искам да питам нужна ли ми  е допълнителна защита ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако знаеш в какви сайтове влизаш и какво теглиш ще минеш и без антивирусна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквато и анитивирусна програма да си сложиш няма да има 100% защита, ако нямаш елементарна култура при използването на компютъра. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях позабравих, тези вечни дебати, за това коя е "най- добрата" антивирусна ... и т.н. Обаче днеска ненадейно се натъкнах на един клип който показва 5-6 из най- популярните програми, (безплатни) като - аваст, авира, мсе, комодо. и др. Та замислих се, и станах така един вид несигурен, дали съм защитен... Аз лично ползвам malwarebytes anti malware pro ( и съм наясно че това не е антивирусна програма), та това е единствената ми защита, до сега съм имал само един случай със зараза, а за отстраняването на което, Благодаря! на HJT Team. И искам да питам нужна ли ми  е допълнителна защита ?

СЪгласен съм с Емо, но имаш нужда от антивирусна. По-добре някаква защита отколкото никаква. Въпроса е да не се предоверяваш на антивирусната и разбира се да внимаваш какво правиш и какво посещаваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, внимавам колкото мога и досега както споменах веднъж ми се е случвало... Та и аз мисля че е по- добре да имам някаква защита, от доста време съм с malwarebytes anti malware pro... но мисля, че мога да имам и по- добра защита, какво предлагате ?

• [*] 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

но мисля, че мога да имам и по- добра защита, какво предлагате ?

http://www.ubuntu.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, внимавам колкото мога и досега както споменах веднъж ми се е случвало... Та и аз мисля че е по- добре да имам някаква защита, от доста време съм с malwarebytes anti malware pro... но мисля, че мога да имам и по- добра защита, какво предлагате ?

[*] 

Антивирусната е добра. Може да си останеш с нея. Не виждам какво точно те притеснява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази Anti Malware PRO да не е кракната ? Ако е кракната няма смисъл от нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази Anti Malware PRO да не е кракната ? Ако е кракната няма смисъл от нея.

Не е кракната

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Антивирусната е добра. Може да си останеш с нея. Не виждам какво точно те притеснява

Малвърбайт не е антивирусна, а антималвър програма и не може да замести пълноценно антивирусна програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малвърбайт не е антивирусна, а антималвър програма и не може да замести пълноценно антивирусна програма.

Някакви предложения за антивирусна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено в това спор няма, но и тази програма е достатъчна. Вече ако постващия иска може да му се предложат няколко варианта.

То вече има и запитване. Аз лично използвам Avast Free версията и платен Nod32 ( не двете едновременно де).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Естествено в това спор няма, но и тази програма е достатъчна. Вече ако постващия иска може да му се предложат няколко варианта.

Няма лошо предлагайте  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Avast free.

Все пак колегите споменаха, че 100% сигурност няма???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Avast free.

Все пак колегите споменаха, че 100% сигурност няма???

А от платените някоя, за безплатните знам че аваст е добър вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Aз ти препоръчвам Comodo. Няма смисъл от платени, пък и не съм сигурен, че имаш намерение да плащаш за антивирус. Вместо да си играеш с кодове и кракове, слагаш Комодо и си гледаш кефа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Довери се на 360 Internet Security (2014)  ще останеш доволен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, прегледай последните резултати от тук: http://chart.av-comparatives.org/chart1.php и прецени, коя ще ти допадне най-много. Доста от антивирусните имат и безплатни версии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега, прегледай последните резултати от тук: http://chart.av-comparatives.org/chart1.php и прецени, коя ще ти допадне най-много. Доста от антивирусните имат и безплатни версии.

Като гледам, най- много ме впечатли касперски, иначе другите като: avg, bit defender, emsisoft (която не съм чувал), съдейки по статистиката са най- добрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Антивирусната е добра. Може да си останеш с нея. Не виждам какво точно те притеснява.

Стига бе ???? Щом е добра искаш ли да я сложиш, да ти дам 2-3 сайта, и после пак да ни обясниш колко е добра  ЪъЪ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига бе ???? Щом е добра искаш ли да я сложиш, да ти дам 2-3 сайта, и после пак да ни обясниш колко е добра  ЪъЪ?

Както казах, човек трябва да има култура при използване на компютъра и да знае какво прави. Имам колеги и познати, които работят и без антивирусен софтуер и нямат проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaspersy Pure 3.0 - като цяло, сравнявайки тестове, класации и др. Дават тази версия на касперски за максимално най- ефективната ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така, има и предостатъчно натрупан материал в раздела!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако знаеш в какви сайтове влизаш и какво теглиш ще минеш и без антивирусна.

Кока,знаеш имаше случаи на зараза от Фейсбук.

Някакви предложения за антивирусна ?

Ако се интересуваш как да ползваш активен malwarebytes с антивирусна то си има материали в раздела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...