Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bullX

програма за разпознаване на жестове

Препоръчан отговор

Здравейте 2 дена търся една програма но немога да я намера програмата се казва PointGrab Gesture Control Software    със нея командваш лаптпа/компютъра си само с жестове на ръката използвайки най обикновена камра за това моля няокои ако има линкче или програмка да ми помогне благодаря аз междувременно ще продължа да търся и ако намера ще постна линкче  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсенето е лесно, трудно е да мислиш.

Има си официален сайт, но ти продължавай да си търсиш.

Има много по-добри, но за тях се иска още една допълнителна джаджа, която в България май никой не я продава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсенето е лесно, трудно е да мислиш.

Има си официален сайт, но ти продължавай да си търсиш.

Има много по-добри, но за тях се иска още една допълнителна джаджа, която в България май никой не я продава.

да проверя в официалния сайт беше първото което направих след кто видях, че от там неможе да се свали тогава почнах да търся на други места, но за съжаление по- късно разбрах,че не се продава а идва в пакет с някои лаптопи, а тези за които говориш с ''допълнителната джаджа'' са 3 знам за тях именно това е причината да търся този софтуер,и просто за инфо не съм един от онези олигофрени на които им е трудно да мислят и след като поглднат първите 5 резултата от гугъл да пишат по форумите че не намират нищо, но все пак благодаря за отговора 

Малко инфо за тези които също търсят такъв софтуер- тази програма неможе да бъде свалена или закупена идва в пакета с програми на някои марки лаптопи, намерих още една Windows 8 gesture suite от elliptic labs, но до колкото разбирам и тя  на същия етап, още не се продава, а останалите които можете да намерите просто не си заслужават. За тези които по цял ден слушат музика прпоръчвам Flutter безплатна е, но с нея можете да конпролирате WMP, Winamp и youtube (ако ползвате google chrome).

Това е по темата, може да се заключи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...