Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BG_MartiaL

Проблем с някои бутони на лаптоп

Препоръчан отговор

Добър ден излезна ми проблем с бутоните на лаптоп Sony Vaio проблемът е например ако си играя ФИФА и когато се наложи да комбиниран Е + стрелките дясната и горната и резултата се оказва че работят само е+ дясната стрелка и така когато трябва да дам нагоре футболиста не става а върви направо бяга по точно , също когато държа е+ горна стрелка и натисна заедно с това D да шутирам отново не става не успява да шутира защото са натиснати повече от 2 копчета има ли начин да се оправи на нормална клавиетура и друг лаптоп това не е така ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в настройките на играта, където са клавишните комбинации и си ги настрой ръчно. Предполагам, че си проверил дали поотделно бутоните рабтят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в настройките на играта, където са клавишните комбинации и си ги настрой ръчно. Предполагам, че си проверил дали поотделно бутоните рабтят.

В играта мога само да променя от къде да ударя топката , да подам и т.н. , но това няма резултат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден излезна ми проблем с бутоните на лаптоп Sony Vaio проблемът е например ако си играя ФИФА и когато се наложи да комбиниран Е + стрелките дясната и горната и резултата се оказва че работят само е+ дясната стрелка и така когато трябва да дам нагоре футболиста не става а върви направо бяга по точно , също когато държа е+ горна стрелка и натисна заедно с това D да шутирам отново не става не успява да шутира защото са натиснати повече от 2 копчета има ли начин да се оправи на нормална клавиетура и друг лаптоп това не е така ? 

някои контролери на клавиатури са доста тъпи и не отчитат повече от 3 бутона натиснати едновременно. купи си геймърска клавиатура на USB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз играя Про Еволюшън Сокър с USB клавиатура за 7лв. Вече 3 години кара.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз играя Про Еволюшън Сокър с USB клавиатура за 7лв. Вече 3 години кара.

Да и моята на компа не е от 100 лева работата е да случиш на хубава а то в това време всяка втора се има впредвид че се играят и на нея игри , доколкото за Pro evolution soccer - a  или Pes - а за мен е хубава но не чак толкова доближена по геймплей до реалноста отколкото ФИФА , но графиката на ПЕС - а е много добра което пък е много добре. Аз си играх ПЕС преди и да за клавиетурата така е в общи линий.Чао. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...