Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Николай Гергишанов

Kaspersky Antivirus 2014 или Bitdefender Internet Security ?

Препоръчан отговор

Здравейте,напоследък изпробвах няколко антивирусни защото ми беше интересно как ще се държат на компа..Последно съм с DR WEB  с 3 месечен лиценз...Днес се сдобих с лицензи за Kaspersky Antivirus 2014 и Bitdefender Internet Security и се чудя с коя да остана..Ще ви бъда благодарен ако дадете някое мнение за да ми помогнете в избора   :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Касперски антивирус няма стена иначе е по-богат откъм настройки.?Битдефендера има стена ама е по-постен.По-безпощаден е и по-малко интелигентен от Касперски.Това си е мое мнение. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези теми са безсмислени. Има си тема за всяка програма, има си тестове из нета и раздели за тестове тук.   Аз мисля да пусна " PotPlayer vs Kaspersky - алтернативи на CCleaner". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

KAV или BIS - неравностойно е поставен въпроса. Не се касае за KIS и Bitdefender Internet Security е за предпочитане - обаче да не е от псевдопромоциите .  И аз си имам изпратен по имейл  сериал - но не ми е интересно за пробване.  Мога да го преподаря на някой при желание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

KAV или BIS - неравностойно е поставен въпроса. Не се касае за KIS и Bitdefender Internet Security е за предпочитане - обаче да не е от псевдопромоциите .  И аз си имам изпратен по имейл  сериал - но не ми е интересно за пробване.  Мога да го преподаря на някой при желание.

Не знам дали е неравностоен въпроса но при 1 час проби и на двете програми с тестове от този форум BIS хвана по-малко неща от KAV а на някои от архивите след разархивиране трябваше да  пусна ръчно проверка на BIS  за да хване другите "гадинки"...Ти ми кажи какво да си мисля...А и кода за BIS също ми е по имейла...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали е неравностоен въпроса но при 1 час проби и на двете програми с тестове от този форум BIS хвана по-малко неща от KAV а на някои от архивите след разархивиране трябваше да  пусна ръчно проверка на BIS  за да хване другите "гадинки"...Ти ми кажи какво да си мисля...А и кода за BIS също ми е по имейла.

Your complimentary license key is:

ET4R7JP На мен ми изпратиха този - но аз нямам навик да инсталирам защитни програми по съкратени методи и при включен интернет!

ET4R7JP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Your complimentary license key is:

ET4R7JP На мен ми изпратиха този - но аз нямам навик да инсталирам защитни програми по съкратени методи и при включен интернет!

ET4R7JP

Какво означава съкратени методи и какво пречи като се инсталира да се включи интернета и се активира продукта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно щот е онлайн инсталатор. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам дали е неравностоен въпроса но при 1 час проби и на двете програми с тестове от този форум BIS хвана по-малко неща от KAV

Просто KAV има по добри дефиниции от BIS, но при стартитане на нещо ново за което все още няма дефиниция, BIS ще се справи по добре от KAV, т.к. има по добър поведенчески блокер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен и двете програми са ми безинтересни по много причини - забравих да го спомена.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен и двете програми са ми безинтересни по много причини - забравих да го спомена.

И забрави да споменеш причините но дори и да го направиш пак ще е изсмукано от пръстите. Ти не си ползвал никога двете програми.

Смело мога да го твърдя това защото едно и също пишеш от цяла петилетка.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто KAV има по добри дефиниции от BIS, но при стартитане на нещо ново за което все още няма дефиниция, BIS ще се справи по добре от KAV, т.к. има по добър поведенчески блокер.

Знам, ама ако е False?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, ама ако е False?

Не се притеснявай, аko e false пак ше го фане  :ph34r: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай, аko e false пак ше го фане  :ph34r:

И треа точиш наново :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Касперски антивирус няма стена иначе е по-богат откъм настройки.?Битдефендера има стена ама е по-постен.По-безпощаден е и по-малко интелигентен от Касперски.Това си е мое мнение. :D

В Харвард ли е учил ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И забрави да споменеш причините но дори и да го направиш пак ще е изсмукано от пръстите. Ти не си ползвал никога двете програми.

Смело мога да го твърдя това защото едно и също пишеш от цяла петилетка.  :)

Инсталирал съм ги, но не съм ги ползвал продължително - защото не ми пасват по вкус и предпочитания. Виж ги какво ловят например  тук http://www.newhdplugin.net/flashlp.html?version=1.1.5.89&ci=6741&capp=FlashPlayer&auto=0&epu=no&ti1=13140731041398074992# Ето и резултати https://www.virustotal.com/bg/file/5e3d55f67337f87938a3b353f814c874f3b7257ee433adb938c0f3e57bc99bce/analysis/1398075246/   Харесаните от мен програми мълчат при подобни заплахи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирал съм ги, но не съм ги ползвал продължително - защото не ми пасват по вкус и предпочитания. Виж ги какво ловят например  тук http://www.newhdplugin.net/flashlp.html?version=1.1.5.89&ci=6741&capp=FlashPlayer&auto=0&epu=no&ti1=13140731041398074992# Ето и резултати https://www.virustotal.com/bg/file/5e3d55f67337f87938a3b353f814c874f3b7257ee433adb938c0f3e57bc99bce/analysis/1398075246/   Харесаните от мен програми мълчат при подобни заплахи.

https://malwr.com/analysis/ZjZkZmE0ZmZhMWM2NGQ4ZmIwMmRhZGMyY2U2N2IxOGE/

Ами сменяй ги   :D

Даже Рисинг го засича тоя файл Rising PE:Malware.Adware!6.17D8

Правилно реагира Касперски и не само той. Вземи разгледай анализа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Rising веднъж няма да мълчи и то ще е погрешно...  Според Касперски вирус няма.  Няма и според SEP 12, Bitdefender  и  Kingsoft.  И да имаше заплаха - тя трябва да може да премине и през хипса на Privatefirewall 7.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...