Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

MitioTV

Препоръка за интернет доставчик в Бургас

Препоръчан отговор

Добър вечер, ще си сменям доставчика, но не съм сигурен кой ще бъде най-изгодният вариант. Колебая се между БургасНет или КомНет, не искам да е хипер бърз, просто да бъде стабилен да не спира всеки ден по 3 пъти, и да званя като побъркан на глупаците в Унакс "зелената лампичка свети, значи има интернет"... Мерси предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на Унакс и съм доволен, нашите техници си разбират от работата, никои друг не предлага нет за 10лв на месец.

Плащам за година и ползвам още една безплатно. Ако нети се предплаща за година за 60 кинта ползваш 5 месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще следя темата с интерес. И аз съм в същата дилема, но съм на Виваком.

Накратко написано: Кой доставчик предлага качествена услука по оптичен кабел в Бургас?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване