Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Дайте едно мнение за тези лаптопи да ми помогнете в избора Колебая се между :http://www.technopolis.bg/b2c/details/519017/P11010101/Prenosim-kompyutar-LENOVO-G505S/59390304 иhttp://www.technopolis.bg/b2c/details/517881/P11010101/Prenosim-kompyutar-ACER-E1-510-35204G1TMNKKкой е по-добър като параметри според Вас ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ще се ползва и колко е бюджета ? Нито единия от посочените не ми хареса...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ще се ползва и колко е бюджета ? Нито единия от посочените не ми хареса...

До колкото се вижда, около 700лв. Не ти препоръчвам да си вземаш лаптоп от технополис ;) А и тези лаптопи наистина не са кой знае какво за 700лв, просто не си струва :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първия е АМД платформа идеален е за отоплителен уред ,втория е тотален леш :huh:

Fujitsu

HP ProBook 450

Lenovo ThinkPad Edge E530c

Ако искаш истинска машина втора ръка

Lenovo ThinkPad T420s

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото се вижда, около 700лв. Не ти препоръчвам да си вземаш лаптоп от технополис ;) А и тези лаптопи наистина не са кой знае какво за 700лв, просто не си струва :)

Важно е да се поясни защо. За мен в този бюджет освен че хардуера е слаб, изработката също куца - кофти изградена охладителна система и лошо изграден корпус. 

Ако ще е за общо ползване - интернет, скайп, и т.н. то е все тая какъв ще е избора. Единствено екрана е важно да е матов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първия е АМД платформа идеален е за отоплителен уред ,втория е тотален леш :huh: Fujitsu HP ProBook 450 Lenovo ThinkPad Edge E530c Ако искаш истинска машина втора ръкаLenovo ThinkPad T420s

Би ли се обосновал за "тоталния леш" на втория. Процесорът е пентиум от новото поколение /четриядрен/, дисплеят е матов, USB 3.0, блутут - все плюсове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото е Aser  нискобюджетна платформа ,приличен хардуер натъпкан в пласмаса направена от рециклирани запалки,за това му препоръчах класен лаптоп втора ръка .Тези четериядрени процесори греят повече,за нет и филми не му трябва такъв лаптоп :)

Lenovo ThinkPad W500

Това е четериядрен процесор в истински лаптоп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото е Aser  нискобюджетна платформа ,приличен хардуер натъпкан в пласмаса направена от рециклирани запалки,за това му препоръчах класен лаптоп втора ръка .Тези четериядрени процесори греят повече,за нет и филми не му трябва такъв лаптоп :)Lenovo ThinkPad W500Това е четериядрен процесор в истински лаптоп

За твое сведение процесорът е с две физически ядра и модата му е минала отдавна. Цената е колкото на нов бюджетен лаптоп с 2 години гаранция. Батерията не се знае колко е читава. Все минуси. Да моделът е висок клас, но остарял. Казано по друг начин "Стара чанта, ама лачена". Редактирано от andreygg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като цяло вече изгорях с един лаптоп втора употреба и сега се оглеждам за нов за около 700-800 лева за филми интернет и някоя средно-тежка играи затова търся нещо добро

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... и някоя средно-тежка игра......и затова търся нещо добро

Какви точно игри смяташ да играеш?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако прежалиш 800 и спестиш от към игрите - по добро от това трудно ще намериш:

Lenovo B5400

В противен случай пентиум с някакво външно видео.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За твое сведение процесорът е с две физически ядра и модата му е минала отдавна. Цената е колкото на нов бюджетен лаптоп с 2 години гаранция. Батерията не се знае колко е читава. Все минуси. Да моделът е висок клас, но остарял. Казано по друг начин "Стара чанта, ама лачена".

Моя грешка сбърках буквите вместо  Q постнах лаптоп със X-екстрийм ,пише че батерията е нова ,а да сравняваш мобилна работна станция със мултимедиен лаптоп не е удачно

Като цяло вече изгорях с един лаптоп втора употреба и сега се оглеждам за нов за около 700-800 лева за филми интернет и някоя средно-тежка играи затова търся нещо добро

Зависи какво си взел ,като взимаш ,лаптоп втора ръка се оглежда и най-малкия детайл,корпус,клавиатура ,тъчпад,батерия.Лаптопа се включва на място и се тества ,ако няма инсталирана ОС се ползва Live  CD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този който си взех беше acer aspire 5551g и ми казаха 360лв. за ремонт Еми игри примерно farming simulator , euro truck simulator , NFS, и подобни...и си мисля че един от двата може да ми върши работа доколкото разбирам..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли се обосновал за "тоталния леш" на втория. Процесорът е пентиум от новото поколение /четриядрен/, дисплеят е матов, USB 3.0, блутут - все плюсове.

процесори интел, които имат u или n в означението са леш - бавен боклук... четириядрения атом пак си е атом... а тия дето са с u - Ultra Low Voltage - скопени по честота процесори, да харчат малко ток

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Intel hd graphic за игри=боза................Предложението на McLane с лаптоопа t420s е направо убиец, но ти си избираш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.