Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Galapagos

USB 2.0 driver device windows 7 64-bit

Препоръчан отговор

Имам следният проблем.Купих си мп3-ка но като я вкл. към лаптопа,ми дава грешка,че няма драйвър и не си го търси сам уиндоуса,защото съм му спрял обновленията,че дразни.Пускам ги,уш търси .. намира 30 обновления,обновявам го,рестартирам и нищо .. отново дава същата грешка.

Преди 2 дни си купих телефон LG L9  ... слагам му USB кабела,да кача някоя песен ... абсолютно същото изписва ... уиндоуса тегли още някакви 16 обновления ... рестартирам .. - НИЩО ... само се зарежда телефона.

Търсих в сайта на LG за драйвери .. изтеглих ги,изписва,че са инсталираняби успешно,рестартирам - отново нищо. А трябвало да ми излезе прозорец там и още какви ли не инсталации да се правят,но уви ...

Лаптопа е asus x501 series - windows 7 64-bit

Има и диск с драйвери ... слагани са преди,ся пробвах пак,помислих някой да не е забравен,като се инсталират и пише - failed.

А и в него диск има драйвери само за USB 3.0

Не знам какъв е проблема а и не намерих драйвери,които да станат поне за LG ... мп3ката не ме интересува толкова ....

post-330450-0-64997200-1397990987_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oтвори /Контрол панел/Работен център/Отстраняване на неприятности/Хардуер и устройства/Приложи отстраняване на проблеми.Устройството да бъде включено!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oтвори /Контрол панел/Работен център/Отстраняване на неприятности/Хардуер и устройства/Приложи отстраняване на проблеми.Устройството да бъде включено!

Hardware changes might not have been detected.Close the troubleshooter.Explore the additional options.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hardware changes might not have been detected.Close the troubleshooter.Explore the additional options.

Тогава,като включиш устройството,отваряш устройства и принтери.С десен бутон върху него(МР3-то)-/свойства/подробни данни/хардуерен идентификатор/ С него търсиш драйвъра...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много лесно става работата с един четец за micro sd/sd карти... блутути, софуер, драйвери - bullshit...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите.Проблема беше в тов,че липсваха някои драйвери,а уиндоуса се скапал и не ги теглеше - с преинсталация и оригинален уиндоус всичко си работи перфектно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е истина просто .... отново абсолютно същия проблем стана. Опитвам се да го вкл. LG-то с usb ... този път се свързва,дава ми да отворя папката,но в нея,все едно съм избрал да отворя софтуер на лг ... а не да прехвърлям медия .... и след секунди ми изписва,че не уиндоус не може да намери драйверите ... отварях и тробълшотинг и отново нищо ... дава ми за решение,да "поправи" драйвера и да го преинсталира,което уш ще помогнело,но уви нищо не стана .....

Нито съм му изтривал,бутал,променял нещо ... как реши отново да се ********* работата не знам -_-

Сега ми дава,че драйвера LG united не работи правилно.

В папката която се отваря има една папка - tools ... в нея има драйвера който е инсталиран,пробвах да го сложа отново,но нищо не става,изобщо не започва да се инсталира и не се отваря никакъв прозорец.

Пълня скръб...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още няколко снимки : 1 - когато само съм свързал USB към лаптопа с телефона

2 - долу в дясно USB Devie ми свети в сиво нз защо,това ми направи впечатление

3 - като натисна Отвори папката,за да се покажат файловете - това излиза,все едно е свързан като софтуер а съм му дал на обмен на медия и файлове.

4 - Това устройство работи правилно - Да бе да -_- ....

Ето още няколко снимки : 1 - когато само съм свързал USB към лаптопа с телефона

2 - долу в дясно USB Devie ми свети в сиво нз защо,това ми направи впечатление

3 - като натисна Отвори папката,за да се покажат файловете - това излиза,все едно е свързан като софтуер а съм му дал на обмен на медия и файлове.

4 - Това устройство работи правилно - Да бе да -_- ....

post-330450-0-96511100-1399709109_thumb.

post-330450-0-33405000-1399709144_thumb.

post-330450-0-17760900-1399709543_thumb.

post-330450-0-15158900-1399709658_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от salfie
      Здравейте!
      Имам проблем с флашката си:
      Флашката работеше правилно. Реших да си кача едни файлове на нея и посредата на качването спря ми да качва файлове, даваше някаква грешка, сякаш 1 определен файл не може да се качи и цъках скип, уж да избегна проблема, но то беше на следващия и следващия ... Спрях процеса и реших да форматирам флашката по default предложенията. След това взе да ми дава грешка: write protect, не мога нищо да кача на нея нито да сваля, нито да я форматирам отново. Пробвах всякакви решения, които пише в интернет, дори изтеглих и програма(AOMEI Partition Assistant Standard Edition 8.6), с която да форматирам флашката, но пак без успех.
      Ако някой знае другите решения за проблема, освен тези в интернет: с regedit-ра; командера, моля да помогне
      Благодаря предварително!
    • от DarkEdge
      Microsoft  въвежда платена поддръжка на Windows 7 след 14.01.2020

За целта пуска опционално обновление KB4528069
      abbodi1406 публикува на MDL метод за Bypass Windows 7 ESU
      File: BypassESU-v3.zip SHA-1: 008fa84c72ed4c847581a2e24380ddd6f688ef99 SHA-256: b91db8c84b3fb2b2ef9bb7201fa7d8e4e497020fc27fb73de305eede60d2e7c6 https://gitlab.com/stdout12/adns/uploads/4dc079c2bb172696b22e64cf361daa55/BypassESU-v3.zip Как се тества:

- инсталират се 3 актуализации:
      KB4490628 -> KB4474419 -> reboot -> KB4523206
      - инсталира се BypassESU
      - инсталира се актуализацията KB4528069 за тестване на ESU
    • от Иван Стефанов
      Инсталиране на операционната система ,,Windows 10" на ,,Android" устройство - без използването на ,,Change My Software". Желая да получа отговор на горепосоченената информация.
    • от DarkEdge
      Microsoft обяви, чe компютрите с Windows 7, използвани в сертифицирани системи за гласуване, ще получат допълнителен безплатен период на поддръжа.
      Технологичният гигант ще направи изключение не само за системите в САЩ, но и в редица други демократически страни, които са заинтересувани от защитата на  изборите през 2020 година.

https://www.anti-malware.ru/news/2019-09-23-1447/30832

0paatch заявиха, че ще продължат да поддържат Windows 7 и Windows 2012 след завършване на поддръжката от Microsoft

• от Илиан Димов
      Добър вечер.От днес съм собственик на SONY KD-43XF7596.Монтирах го.Вивакома си тръгна и тв си имаме.Имах мерак да сваля и да гледам филм.Свалих аз един филм .avi качих го на флашката  и след като я пъхнах нищо не се случи.Флашката е 4гб и формат fat32 тв-то обаче не я намира, форматирах я после на Ntfs ли какво беше там пак не ще.После на exFist нещо си.Пъхам и излизана телевизора че го засича но файловете вътре не ги намира.Пробвах директно от лаптопа с hdmi кабел , но не мога да направя връзката. Hp е лаптопа.Пробвах да се свържа и с телефона пак не успях.Някакви идей? Ръководства?
  • Дарение

• Добави ново...