Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Andrei Mladenov

Samsung Galaxy Note N7000, Motorola Moto G или HTC One X

Препоръчан отговор

Здравейте! Може ли да ми кажете вашето мнение за тия три телефона - Samsung Galaxy Note N7000 , Motorola Moto G и HTC One X. Останах между тия смартфони и сега се чудя кой от тях да си купя. Очаквам вашето мнение :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Може ли да ми кажете вашето мнение за тия три телефона - Samsung Galaxy Note N7000 , Motorola Moto G и HTC One X. Останах между тия смартфони и сега се чудя кой от тях да си купя. Очаквам вашето мнение :)

Втория най-ми хареса, само откъм камера куца, обаче хардуера и софтуера компенсира. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моторолата е в ценови диапазон по-долу от останалите му два конкурентни събратя и поради това си мисля, че можеш да вземеш нещо суперско в порядъка на 550-670 лева (цените като нови на HTC и Note II).

За около 620-670 лева взимаш Samsung N9005 Galaxy Note III и мачкаш почти цялата конкуренция на пазара, като имаш перфектен апарат, производителен и незадъхващ се и от най-тежките игри и програми към днешна дата.

Софтуерно също още доста дълго време ще има поддръжка за него, което е още един плюс.

Ако ще пестиш пари, Моторолата е идеален избор.

Не каза, обаче, какво предимно ще правиш на новия си апарат, за да се ориентираме какъв избор да ти препоръчаме от трите (или нещо по-различно, може би).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...