Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,инсталирах си VirtualBox и си направих виртуална машина,след като дам Старт ми показва грешка:Failed to open a session for the virtual machine win 8.

No error info.

Result Code: RPC_S_SERVER_UNAVAILABLE 0x800706BA (0x800706BA) Component: ProgressProxy Interface: IProgress {c20238e4-3221-4d3f-8891-81ce92d9f913}

Моля за помощ.Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,инсталирах си VirtualBox и си направих виртуална машина,след като дам Старт ми показва грешка:Failed to open a session for the virtual machine win 8.

No error info.

Result Code: RPC_S_SERVER_UNAVAILABLE 0x800706BA (0x800706BA) Component: ProgressProxy Interface: IProgress {c20238e4-3221-4d3f-8891-81ce92d9f913}

Моля за помощ.Благодаря предварително

Пробвайте да махнете аудио драйвера от дефиницията на виртуалната машина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте да махнете аудио драйвера от дефиницията на виртуалната машина

Същата работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същата работа

Пробвайте да спрете USB също. И на какъв виртуален диск е пусната? АКо е на SATA пробвайте да направите SCSI и инсталирайте наново

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте да спрете USB също. И на какъв виртуален диск е пусната? АКо е на SATA пробвайте да направите SCSI и инсталирайте наново

Пак същата грешка .Пусната е на VDI .

Редактирано от bulldozer x8 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак същата грешка .Какво да правя ??   :(

Правите нова машина но правите диска SCSI, а не IDE/SATA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак същата работа вече направо незнам какво да правя ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с по-стара версия на програмата

Стана благодаря на всички който се опитаха да помогнат .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте,

Аз имах същи я проблем. След дълбоко изследване, какво е различното между стария ми хардуер и ОС спрямо новия хардуер и ОС стигнах до извода, че отново ATI видео драйвера е теслата. В първата конфигурация ползвах MS видео драйвер, а във втората уж по-добър на ATI. Колега, пробвай да изключиш 2D и 3D ускорението в VM, така няма да ползваш бъгавите функции на видео драйвера ти.. Успех!
P.S.

Поста ми е малко закъснял, но го написах заради другите колеги, които евентуално биха имали този проблем в бъдеще..

Редактирано от d256h (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...