Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Daniel95

странен звук от видеокартата като цвърчене

Препоръчан отговор

забелязах че  се чува едно много странно цвърчене което идва от видеокартата но не съм напълно сигурен дали е от нея започва да се чува по време на някоя игра  а когато изляза от играта и този шум спира  та на какво може да се дължи това да я нося ли за поправка или това може да се оправи и софтуерно някакси ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цвърчи някой дросел, но не е проблем, просто се случва на някои видеокарти или захранвания, понякога дори и дънни платки. Дразнещо е, да, но не е дефект. И аз имах една такава "свиреща" HD6850-ка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

видеокартата ми е nVidia GTX 660  та това неможе ли да се оправи някакси ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от нея е и в повечето случаи е нормално за карта която ползва отделно захранване (харчи доста ток). свиренето е от не-добре залят дросел или лошо изчислени елементи... моята свири също, но странното е че свири само в менютата на 3d игри, в самата игра не  се чува... оправия няма... но зависи и от захранването и цялата конфигурация... на един познат картата свиреше на неговия комп, а на моя не свиреше - и той беше с фортрон (но 500 ватов с активно pfc), а моя 400 с пасивно...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

захранването ми е Cooler master extreme 500w 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цулермастър захранвания не правят... реалния производител е ACBEL POLYTECH INC. ватовете не са 500, а около 400. за цената която струва има по хубави захранвания... това дори няма PFC

http://www.hardwaresecrets.com/article/Cooler-Master-eXtreme-Power-Plus-500-W-Power-Supply-Review/728

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...